Tokio 2020 (2021) obstawianie Igrzysk Olimpijskich | bukmacherzy online

Tokio 2020 (2021) obstawianie Igrzysk Olimpijskich | bukmacherzy online
Tokio 2020 (2021) obstawianie Igrzysk Olimpijskich | bukmacherzy online
Autor: Maciej BaranowskiPrzedwczoraj | 13:52
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Igrzyska Olimpijskie 2020 (2021) odbędą się w Tokio. Jeśli zastanawiasz się, gdzie obstawiać Tokio 2020 (2021), koniecznie zapoznaj się z tym tekstem. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych promocjach i bonusach, które przygotowali bukmacherzy. Dzięki temu obstawianie Tokio 2020 (2021) będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze. Zapraszamy do lektury.

Gdzie obstawiać Tokio 2020 (2021)?

Decydując się na obstawianie igrzysk w Tokio 2020 (2021) należy pamiętać, żeby wybrać legalnego polskiego bukmachera, posiadającego stosowne zezwolenie Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych. Wybór na rynku jest bardzo duży, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Czym charakteryzują się takie firmy?

Bukmacher, u którego chcemy obstawiać Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 (2021), powinien mieć siedzibę w Polsce i płacić tutaj podatki. Przy zakładaniu konta konieczna jest indywidualna rejestracja, a w dalszej kolejności pełna weryfikacja, polegająca m.in. na przesłaniu skanu dokumentu tożsamości. Dodatkowo wypłaty ewentualnej wygranej można dokonać tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy.

Obstawianie takich imprez jak IO Tokio 2020 (2021) znacząco różni się od tradycyjnego typowania na co dzień. Wynika to z dwóch rzeczy: rangi wydarzenia oraz rozbudowanej oferty, którą szykują bukmacherzy. Do wyboru mamy nie tylko wiele dyscyplin sportowych, ale też szerokie rynki w ramach poszczególnych zakładów.

Przy okazji Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 (2021) bukmacherzy przygotują dla graczy wiele niespodzianek. Oprócz szerokiej oferty można też liczyć na różne promocje czasowe. Poniżej szczegółowo przedstawiamy, u których bukmacherów możliwe jest obstawianie Tokio 2020 (2021) za darmo oraz jakie bonusy mogą otrzymać nowi klienci poszczególnych firm.

Sprawdź kody promocyjne:

Obstawianie Tokio 2020 (2021) za darmo

Wielu graczy może się zastanawiać, czy obstawianie Tokio 2020 (2021) za darmo jest możliwe? Śpieszymy z odpowiedzią na to pytanie. Niektórzy bukmacherzy pozwalają na typowanie Igrzysk Olimpijskich bez konieczności wpłaty własnych środków. Wszystko dzięki freebetowi.

Freebet w wolnym tłumaczeniu oznacza darmowy zakład. Pozwala na wysłanie zakładu za pieniądze otrzymane od bukmachera. Taki bonus pozwala na spokojne zapoznanie się z ofertą danej firmy oraz przetestowanie funkcjonalności strony internetowej. Szczególnie warto z niego skorzystać przy sportach niszowych, o których nie mamy zbyt dużej wiedzy. Dzięki niemu obstawianie Tokio 2020 (2021) nie będzie obarczone ryzykiem utraty własnych środków.

W takim razie gdzie obstawiać Tokio 2020 (2021) za darmo? Aktualnie taką możliwość daje dwóch bukmacherów:

 • Fortuna
 • Totolotek

Co należy zrobić, żeby skorzystać z tej promocji? Poniżej szczegółowo opisujemy wszystkie warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać freebeta.

Obstawianie Tokio 2020 (2021) za darmo - Fortuna freebet w wysokości 20 PLN

Pierwszy bukmacher, u którego możliwe jest obstawianie za darmo Tokio 2020 (2021), to Fortuna. Taką możliwość mają wszyscy nowo zarejestrowani gracze - wystarczy, że przy zakładaniu konta skorzystają z kodu promocyjnego o treści: MECZYKI. Do formularza rejestracyjnego można przejść w łatwy sposób, klikając w ten LINK lub w jeden z banerów dostępnych w tym artykule.

Po wypełnieniu oraz potwierdzeniu wszystkich wymaganych danych, na koncie gracza pojawi się 2800 pkt FKP. Należy je następnie wymienić na freebeta o wartości 20 PLN. Tak jak wspominaliśmy, nie ma konieczności dokonywania pierwszej wpłaty.

Fortuna nie wymaga od graczy żadnego obrotu tymi środkami. Wypłacie podlegają jednak tylko ewentualne wygrane, dlatego po otrzymaniu darmowego zakładu konieczne jest obstawianie jakiegoś zdarzenia z oferty przygotowanej na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 (2021).

Tokio 2020 (2021) obstawianie za darmo - Totolotek freebet w wysokości 25 PLN

Totolotek to druga firma, w której przy okazji Tokio 2020 (2021) obstawianie za darmo jest możliwe. Każdy nowy użytkownik otrzyma od tego bukmachera freebet o wartości 25 PLN. Aby go otrzymać należy przejść do formularza rejestracyjnego klikając w ten LINK oraz w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny o treści: MEGABONUS.

Aktywacja darmowego zakładu nastąpi po przejściu pełnej weryfikacji danych. Oznacza to konieczność podania wszystkich niezbędnych informacji oraz przesłania skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Nie trzeba z kolei dokonywać żadnej wpłaty.

Bonus jest dostępny przez 14 dni od momentu jego aktywacji. Przed wypłatą dodatkowych środków należy dokonać dwukrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00. Można tego dokonać poprzez obstawianie Tokio 2020 (2021) lub każdego innego zdarzenia znajdującego się w ofercie Totolotka.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Tokio 2020 (2021) obstawianie - jacy bukmacherzy na czas Igrzysk Olimpijskich?

Obstawianie Tokio 2020 (2021) możliwe jest u każdego legalnego bukmachera działającego na terenie naszego kraju. Szczegółowe informacje na temat oferty na Igrzyska Olimpijskie 2020 (2021) znajdziecie w dalszej części tego tekstu. Dowiecie się też o aktualnych promocjach i bonusach dla nowych graczy.

STS - obstawianie Tokio 2020 (2021)

W STS obstawianie Tokio 2020 (2021) jest bardzo proste. Wystarczy przejść do specjalnie dedykowanej zakładki “Igrzyska Olimpijskie”, znajdującej się na pasku MENU. Znajdziemy tam wszystkie związane z tym wydarzeniem zakłady. Do wyboru mamy:

 • ofertę na poszczególne dyscypliny
 • ofertę na osiągnięcia reprezentantów Polski (np.: ile złotych medali zdobędą Polacy lub które miejsce Polska będzie miała w klasyfikacji medalowej)
 • ofertę związaną z medalami (np.: kto wygra klasyfikację medalową, ile państw zdobędzie medal czy ile poszczególne kraje zdobędą złotych medali)

Oferta będzie poszerzana z dnia na dzień. Stopniowo będą przybywały zarówno zdarzenia, jak i dostępne w ich ramach rynki. Warto więc na bieżąco śledzić stronę internetową, aby nie przegapić tych zakładów.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS - bonusy bukmacherskie na Tokio 2020 (2021)

Każdy gracz, który zastanawia się, gdzie obstawiać Tokio 2020 (2021), może założyć konto w STS i skorzystać z oferty powitalnej, przygotowanej przez tego bukmachera. Jej łączna wartość wynosi obecnie 1460 PLN. Aby z niej skorzystać, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny o treści: MEGABONUS. Otrzymuje się wtedy dostęp do trzech następujących bonusów:

 • freebet o wartości 29 PLN
 • zakład bez ryzyka do kwoty 231 PLN
 • podwojenie pierwszego depozyty do kwoty 1200 PLN

Ze wszystkich z nich można skorzystać w tym samym czasie. Jedynie na co trzeba zwrócić uwagę to fakt, że przed wypłatą dodatkowych środków konieczne jest dokonanie określonego obrotu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w regulaminach poszczególnych promocji.

Fortuna - obstawianie Tokio 2020 (2021)

W ofercie Fortuny znajduje się specjalna zakładka “IO 2020”, w której dostępne są wszystkie zdarzenia do obstawiania Tokio 2020 (2021). Do wyboru mamy m.in.:

 • rynki na poszczególne dyscypliny sportowe
 • pojedynek H2H - który kraj zdobędzie więcej złotych medali w klasyfikacji końcowej
 • ile poszczególne kraje zdobędą złotych krążków
 • ile medali z Tokio 2020 (2021) przywiozą poszczególne reprezentacje
 • kto wygra klasyfikację medalową

Oferta będzie zmieniać się po każdym dniu Igrzysk Olimpijskich. W Fortunie pojawi się też możliwość obstawiania tych wszystkich zdarzeń na żywo.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna - promocje na Tokio 2020 (2021)

Obstawianie Tokio 2020 (2021) w Fortunie jest możliwe razem z udostępnianymi przez tego bukmachera promocjami. Aktualnie każdy nowy gracz, który podczas procesu rejestracji skorzystał z kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, uzyskuje dostęp do trzech bonusów:

 • wspomnianego wcześniej darmowego zakładu o wartości 20 PLN
 • zakładu bez ryzyka do kwoty 600 PLN
 • podwojenia pierwszego depozytu do kwoty 2100 PLN

Łączna wartość tych wszystkich promocji wynosi więc 2720 PLN. Ze wszystkich z nich można skorzystać w tym samym czasie. Podobnie, jak w przypadku STS, tutaj też wymagany jest jednak obrót przed dokonaniem wypłaty. Szczegóły tradycyjnie znajdują się w regulaminach, z którymi należy koniecznie się zapoznać.

Superbet - Tokio 2020 (2021) obstawianie

Obstawienia Tokio 2020 (2021) w Superbet możliwe jest aktualnie po wejściu w zakładkę “Specjalne”. Znajdziemy tam następujące opcje:

 • kto zdobędzie najwięcej złotych medali
 • kto zdobędzie najwięcej medali
 • kto zdobędzie medale w poszczególnych konkurencjach

Oferta z dnia na dzień jest poszerzana. Pojawiają się zarówno nowe dyscypliny sportowe, jak i rynki dodatkowe. W czasie trwania Igrzysk Olimpijskich będzie też możliwość obstawiania wielu zdarzeń na żywo.

Superbet - bonusy i promocje

Superbet - bonusy na Igrzyska Olimpijskie 2020 (2021)

W Superbet Tokio 2020 (2021) można typować bez ryzyka utraty własnych środków. Wszystko przez promocje, które ten bukmacher przygotował dla nowych klientów. Każdy gracz posiadający kod promocyjny o treści: MECZYKI uzyskuje dostęp do trzech bonusów dostępnych w ramach oferty powitalnej:

 • darmowy zakład o wartości 34 PLN dla każdego, kto dokona pierwszego depozytu na minimum 50 PLN
 • zakład bez ryzyka do kwoty 500 PLN
 • podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 50 PLN

Podobnie, jak w przypadku innych bukmacherów, w Superbet też wymagany jest obrót bonusowymi środkami przed wypłatą. Przed skorzystaniem z poszczególnych promocji koniecznie należy się więc zapoznać z ich regulaminami.

Etoto - obstawianie Olimpiady w Tokio 2020 (2021)

Kolejny bukmacher, gdzie możliwe jest obstawiania Tokio 2020 (2021), to Etoto. Stworzył on specjalną zakładkę “IO 2020”, w której znajdziemy wszystkie zakłady związane z Igrzyskami Olimpijskimi. Widnieje tam m.in. oferta specjalna na sumę złotych medali zdobytą przez poszczególne państwa.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Etoto - promocje na czas Tokio 2020 (2021)

Osoby zastanawiające się, gdzie obstawiać Tokio 2020 (2021), mogą zerknąć na Etoto. Bukmacher ten przy okazji Igrzysk Olimpijskich przygotował 100% bonus od pierwszej wpłaty do kwoty 1500 PLN. Może otrzymać go każdy nowy gracz, który poprawnie przejdzie proces rejestracji. W tym przypadku nie jest wymagany żaden kod promocyjny.

Przed wypłatą dodatkowych środków konieczny jest ich czterokrotny obrót, na następujących warunkach:

 • minimalny kurs całkowity 2.20
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.30
 • 30 dni na spełnienie tych wymagań

Zanim ktoś skorzysta z tej promocji, to w pierwszej kolejności powinien szczegółowo zapoznać się z jej regulaminem.

Betclic - Tokio 2020 (2021) obstawianie

Co zrobić, żeby obstawiać Tokio 2020 (2021) w Betclic? Po przejściu na stronę główną tego bukmachera trzeba odnaleźć w menu zakładkę “IO Specjalne. Oferta każdego dnia jest poszerzana i w chwili obecnej można tam zauważyć typy na to:

 • ile medali zdobędą poszczególne reprezentacje
 • ile złotych medali zdobędą poszczególne kraje
 • kto wygra klasyfikację medalową

Typować będzie można wszystkie dyscypliny sportowe - w tradycyjnych zakładach przed rozpoczęciem zawodów, jak i w zakładach live.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Betclic - bonusy bukmacherskie na Tokio 2020 (2021)

Betclic przygotował dla wszystkich fanów obstawiania Tokio 2020 (2021) zakład bez ryzyka o wartości 550 PLN. Aby go otrzymać należy przy rejestracji podać kod promocyjny o treści: MEGABONUS550

Cashback dostępny jest przy okazji typowania pierwszego zakładu. Gdy zostanie on rozliczony jako przegrany, wówczas bukmacher zwróci graczowi równowartość wniesionej składki, pomniejszonej o należny podatek od gier. Jeśli ktoś chce skorzystać z maksymalnego bonusu, wówczas musi zagrać za minimum 625 PLN.

Betfan - obstawianie Tokio 2020 (2021)

Jeśli nadal zastanawiasz się, gdzie obstawiać Tokio 2020 (2021), to zajrzyj także do bukmachera Betfan. Można znaleźć tam zakładkę “Oferta IO Tokio”, w której będą znajdować się wszystkie zakłady związane z Igrzyskami Olimpijskimi. Oprócz standardowych rynków, są też inne zdarzenia. Aktualnie można wytypować ile złotych medali zdobędą reprezentanci wybranych krajów. Do wyboru m.in.: Australia, USA, Włochy, Dania, Wielka Brytania, Polska czy Kolumbia.

Betfan - bonusy i promocje

Betfan - promocje na Tokio 2020 (2021)

Przy okazji obstawiania Tokio 2020 (2021) Betfan oferuje bonusy powitalne o łącznej wartości 1650 PLN:

 • cashback do kwoty 600 PLN
 • podwojenie pierwszej wpłaty do 1000 PLN
 • darmowy zakład o wartości 50 PLN

Z wszystkich powyższych bonusów można skorzystać w tym samym czasie. Jedynie co trzeba zrobić, to założyć konto przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS i dokonać pierwszego depozytu na minimalna kwotę 100 PLN.

Przy zakładzie bez ryzyka nie ma wymogu dokonywania żadnego obrotu przyznanymi środkami. Aby aktywować bonus od depozytu należy w pierwszej kolejności zagrać kupon o minimalnym kursie 2.50 za stawkę odpowiadającą depozytowi. Z kolei freebet zostanie przyznany każdemu, kto po aktywacji konta wpłaci co najmniej 50 PLN. Szczegółowe zapisy tych promocji znajdują się w ich regulaminach, dlatego przed skorzystaniem koniecznie trzeba się z nimi zapoznać. 

LVBet - gdzie obstawiać Tokio 2020 (2021)

W chwili obecnej obstawianie Tokio 2020 (2021) w LV Bet dostępne jest po kliknięciu w dwie zakładki, znajdujące się na pasku menu:

 • zakłady na medale - IO 2020 Tokio
 • Polska na IO 2020 w Tokio

W pierwszej z nich znajdziemy różne opcje dotyczące zdobytych medali, np.:

 • który kraj zdobędzie najwięcej medali
 • który kraj zdobędzie najwięcej złotych medali
 • ile medali zdobędą poszczególne kraje

W drugiej z kolei zebrane zostały wszystkie zdarzenia dotyczące reprezentantów Polski. Można obstawić tam m.in.:

 • ile medali zdobędą polscy sportowcy
 • które miejsce będzie miała Polska w klasyfikacji medalowej

Oferta będzie płynnie zmieniała się wraz z każdym dniem, dlatego warto uważnie śledzić stronę tego bukmachera.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

LVBet - bonusy na Igrzyska Olimpijskie 2020 (2021)

Osoby, które chcą obstawiać Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 (2021), mogą skorzystać z kilku promocji przygotowanych przez tego bukmachera. Aktualnie LVBet oferuje nowym klientom następujące bonusy:

 • od pierwszej wpłaty do kwoty 2000 PLN
 • od drugiej wpłaty do kwoty 1000 PLN
 • cashback do kwoty 333 PLN

Dodatkowo na obstawianie Tokio 2020 (2021) można więc otrzymać 3333 PLN. Wszystko co należy w tym celu zrobić, to przejść poprawnie przez proces rejestracji, wpłacić depozyt oraz dokonać wymaganego obrotu.

PZBuk - obstawianie Tokio 2020 (2021)

W PZBuk nie znajdziemy w chwili obecnej specjalnie dedykowanej zakładki. Chcąc obstawiać Tokio 2020 (2021) należy więc wyszukać w pasku menu interesującą nas dyscyplinę i dopiero po wejściu na nią ukażą się różne opcje związane z Igrzyskami Olimpijskimi. Z upływem czasu na stronie zapewne pojawi się więcej możliwości do typowania. 

PZBuk - bonusy bukmacherskie na Tokio 2020 (2021)

Gracze, których interesuje obstawianie Tokio 2020 (2021) w PZBuk, mogą aktualnie skorzystać z dwóch promocji przygotowanych przez tego bukmachera:

 • darmowego zakładu o wartości 20 PLN
 • cashbacku do kwoty 500 PLN

Freebet może otrzymać każdy, kto poprawnie wypełni formularz rejestracyjny i w odpowiednim miejscu wpisze kod promocyjny o treści: MECZYKI. Konieczna jest też pierwsza wpłata w minimalnej wysokości 20 PLN.

Z kolei zakład bez ryzyka dostępny będzie w momencie puszczenia kuponu z minimum dwoma zdarzeniami, z kursem równym lub większym niż 1.40. W przypadku przegranej PZBuk zwróci na konto gracza równowartość wniesionej stawki do kwoty 500 PLN.

Totolotek - obstawianie Tokio 2020 (2021)

Przeczytałeś cały ten tekst i w dalszym ciągu zadajesz sobie pytanie: gdzie obstawiać Tokio 2020 (2021)? Kolejną możliwością jest typowanie zdarzeń związanych z Igrzyskami Olimpijskimi w Totolotku.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Totolotek - promocje na Tokio 2020 (2021)

Wspominaliśmy, że Totolotek daje możliwość skorzystania z darmowego zakładu o wartości 25 PLN bez konieczności dokonywania depozytu. Opcja taka dostępna jest dla wszystkich graczy, którzy przejdą pełną weryfikację konta. Dodatkowo mogą oni skorzystać z podwojenia depozytu do kwoty 500 PLN.

Aby otrzymać 100% bonus od pierwszej wpłaty należy przelać na saldo gracza minimum 20 PLN. Niezbędne jest też dokonanie trzykrotnego obrotu przyznanymi środkami. Zaliczają się do niego kupony z co najmniej trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30.

Na bonus mogą liczyć też użytkownicy aplikacji mobilnej. Za jej ściągnięcie i instalację na smartfonie lub tablecie Totolotek oferuje dodatkowe 49 PLN od depozytu. Minimalny depozyt w tym wypadku wynosi 20 PLN, a przed wypłatą tych środków trzeba nimi obrócić trzy razy (3 zdarzenia na kuponie, kurs co najmniej 1.90).

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach