Totolotek kod promocyjny | bonus powitalny VIP

Dodał: Jerzy Ochota, 5 sie 2022 | 10:34

Bonus 525 PLN

 • 25 PLN darmowy zakład

 • 500 PLN bonus od depozytu

 • +66% do wygranej na kupony wielokrotne

MEGABONUS

Totolotek, to najstarszy polski bukmacher, który oferuje dla nowych użytkowników promocyjny bonus powitalny, składający się z kilku bonusów o łącznej wartości 525 zł - darmowego zakładu oraz bonusu od pierwszej wpłaty środków własnych na konto. Aby odebrać bonus, należy wykorzystać specjalny kod promocyjny Totolotek podczas rejestracji. W poniższym artykule szczegółowo informujemy o zasadach działania bonusów Totolotek. Dowiesz się, jak je uzyskać i co należy zrobić, by odblokować możliwość wypłaty pieniędzy. Znajdziesz też wspomniany kod promocyjny Totolotek. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Totolotek kod promocyjny - bonusy w pigułce
 2. Totolotek bonus
 3. Totolotek kod promocyjny - darmowy zakład (Freebet)
 4. Totolotek bonus - bonus od depozytu
 5. Totolotek kod promocyjny - bonus za aplikację mobilną
 6. Totolotek kod promocyjny - gdzie wpisać kod bonusowy?
 7. Totolotek bonus - promocje dla stałych graczy
 8. Totolotek kod promocyjny - aplikacja mobilna
 9. Totolotek bonus - oferta
 10. Totolotek kod promocyjny - metody płatności
 11. Totolotek bonus - informacje o bukmacherze

Bonusy Totolotek z kodem promocyjnym w pigułce

Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny Totolotek klikając w TEN LINK, mogą liczyć na bonusy powitalne od bukmachera. Podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Totolotek o treści MEGABONUS. Aktywacja bonusów za jego pomocą pozwoli otrzymać dwa bonusy od bukmachera. W dalszej części artykułu dokładnie opisujemy bonusy, natomiast poniższa tabela w skrócie wyjaśnia zasady ich funkcjonowania dla graczy.

Bonus Totolotek Zasady obrotu bonusem
Darmowy zakład 25 PLN Obrót 2x, kurs min. 2.00
Bonus od depozytu 500 PLN Obrót 3x bonusem oraz 3x depozytem, kupon min, 3 zdarzenia o kursie min. 1.35 każdy

Wszystkie bonusy dostępne są na start dla nowych graczy i nie wykluczają się wzajemnie.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Totolotek bonus

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników ofertę na start, która składa się z dwóch bonusów powitalnych o wartości 525 zł. Promocja jest dostępna tylko dla tych osób, które po ukończeniu rejestracji w odpowiednim miejscu wpiszą kod promocyjny od Totolotka o treści MEGABONUS. Wówczas mogą liczyć na:

 • Totolotek Bonus - darmowy zakład 25 zł (freebet) 
 • Totolotek Bonus od depozytu 100% do 500 zł (bonus od pierwszej wpłaty)

W dalszej części tekstu dokładnie wyjaśniamy, jak działają oba bonusy Totolotek i co zrobić, by bukmacher je przyznał.

Totolotek kod promocyjny - darmowy zakład 25 PLN

Darmowy zakład to nic innego jak freebet, czyli pieniądze od bukmachera, które można wykorzystać na grę. W Totolotku z promocji o wartości 25 zł mogą skorzystać wszyscy nowi gracze. Jest jednak jeden warunek. Po ukończeniu wstępnej rejestracji należy uzupełnić dane osobowe w zakładce "Moje konto". Jeśli zostaną pozytywnie zweryfikowane, trzeba w sekcji "Wpłata" wybrać opcję "Kod bonusowy" i wpisać tam rzeczony kod: MEGABONUS. Środki bonusowe zostaną następnie automatycznie przypisane do konta gracza. Bez podania wspomnianego kodu promocyjnego Totolotek VIP nie przyzna nowemu użytkownikowi bonusu.

Zasady obrotu darmowym zakładem z kodem promocyjnym Totolotek:

 • Wymagany jest dwukrotny obrót bonusem;
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 2.00.

Bonus Totolotek jest ważny przez czternaście dni. Do obrotu nie kwalifikują się zakłady systemowe. 

Totolotek kod promocyjny - bonus od depozytu do 500 PLN

Kod promocyjny Totolotek umożliwia również uzyskanie bonusu od depozytu 100% do 500 zł. Bukmacher przyznaje premię za pierwszą wpłatę po osiągnięciu w pełni zweryfikowanego statusu konta, podwajając jej wartość do maksymalnie 500 zł. Minimalnie musimy wpłacić 20 zł. W pełni korzystając z tej oferty, będziemy mieć do gry 1000 zł - 500 zł na koncie depozytowym i 500 zł na koncie bonusowym. 

Totolotek wypłaca bonusowe środki po dokonaniu obrotu:

 • Wymagany jest trzykrotny obrót bonusem, oraz trzykrotny obrót depozytem;
 • Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia;
 • Kurs pojedynczego zdarzenia to 1.35 lub więcej.

Jak to wygląda w praktyce? Pozostańmy przy założeniu, że przelewamy na konto bukmachera 500 zł. Otrzymujemy drugie tyle w ramach opisywanej promocji. Trzykrotny obrót oznacza wymóg gry za łącznie 3000 zł - 1500 zł depozytem i 1500 zł bonusem. Suma stawek wszystkich zawartych zakładów nie może być więc niższa od tej kwoty. Bukmacher akceptuje do obrotu tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs minimalny wynosi 1.35. Tutaj również z obrotu wykluczone są zakłady systemowe. Przypominamy, że do realizacji całego procesu niezbędne jest wpisanie po rejestracji w Totolotku kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS.

Totolotek bonus - gdzie wpisać kod promocyjny?

Bukmacher otwiera przed graczami możliwość utworzenia konta tymczasowego lub stałego. Bez pełnej rejestracji możemy zawierać zakłady i korzystać z bonusów, nie wypłacimy jednak żadnych pieniędzy. W trakcie zakładania konta wpisujemy kod promocyjny Totolotek VIP o treści: MEGABONUS, który daje nam dostęp do oferty bonusowej na start.

Totolotek rejestracja

Totolotek kod promocyjny - konto tymczasowe

Utworzenie tymczasowego konta zajmuje kilka minut. Jakie informacje musimy przekazać bukmacherowi, by skutecznie przejść przez proces rejestracji? 

 • podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL
 • pełne dane adresowe
 • używany numer telefonu oraz aktualny adres e-mail, na który zostanie nam wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym
 • wybrany login (nazwę użytkownika) i hasło
 • posiadany, odpowiedni dla bukmachera Totolotek kod promocyjny (treść: MEGABONUS)

Tymczasowy status konta utracimy, jeśli saldo główne przekroczy 5000 zł. W takim wypadku będziemy mieć tylko tydzień na pełną weryfikację danych, bez której niemożliwa będzie jakakolwiek wypłata środków.

Kod promocyjny Totolotek

Totolotek kod promocyjny - konto standardowe (stałe)

Całkowita aktywacja, czyli utworzenie konta stałego, polega na uzupełnieniu wcześniej podanych informacji. Bukmacher wymaga:

 • zdjęć obu stron ważnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego albo paszportu)
 • numeru aktywnego rachunku bankowego

Jeżeli przesłane dane zostaną pozytywnie zweryfikowanie, bez ograniczeń będziemy mogli korzystać ze wszystkich usług dostępnych w serwisie online. Aby w pełni skorzystać z oferty bonusowej, nie można pominąć kodu promocyjnego od Totolotka VIP (treść: MEGABONUS).

Sprawdź kody promocyjne:

Totolotek bonus - promocje dla stałych graczy

Totolotek bonusy ma jednak nie tylko dla nowych, ale również dla stałych graczy. Ich zasady tłumaczymy w poniższych akapitach:

Bonus Totolotek - King Size

Totolotek ma w swojej ofercie liczne promocje niezwiązane z rejestracją i aktywacją konta. Stałym bonusem Totolotka jest flagowa akcja promocyjna King Size, która pozwala zwiększyć procent wygranej z zakładów wielokrotnych. Im więcej zakładów gracz połączy ze sobą na jednym kuponie, tym większy procent zostanie dołożony do potencjalnej wygranej. Maksymalnie można zdobyć do 66% więcej za zwycięskie kupony.

To, o ile dokładnie zwiększy się kurs całkowity kuponu zależne jest od liczby zdarzeń. Minimalnie na kuponie musi znaleźć się 5 zakładów.

 • 5 zdarzeń - 5%
 • 6 zdarzeń - 10%
 • 7 zdarzeń - 15%
 • 8 zdarzeń - 20%
 • 9 zdarzeń - 25%
 • 10 zdarzeń - 30%
 • 11 zdarzeń - 35%
 • 12 zdarzeń - 40%
 • 13 zdarzeń - 45%
 • 14 zdarzeń - 50%
 • 15-29 zdarzeń - 52%
 • 30 i więcej zdarzeń - 66%

Zakłady biorące udział w promocji muszą mieć kurs minimalny wyższy niż 1.20 (czyli co najmniej 1.21). Niższe kursy uwzględniane są w wygranej, ale nie w kontekście przyznania bonusu. W przypadku wygranej środki trafiają od razu na konto gracza.

Bonus Totolotek - Poleć przyjaciela

Totolotek bonus oferuje także graczom, którzy zaproszą do gry swojego znajomego. W ramach akcji Poleć przyjaciela możemy zyskać 70 zł. W zakładce “Moje konto” znajdziemy odpowiednie pole do zaznaczenia. Należy tam wpisać wymagane dane zapraszanej osoby, która następnie dostanie e-mail od bukmachera wraz z niezbędnym kodem promocyjnym. Przyjaciel musi użyć go w trakcie rejestracji.

Ten bonus Totolotek przyznaje tylko aktywnym użytkownikom, którzy w okresie do trzech miesięcy poprzedzających skorzystanie z promocji, zasilili konto kwotą min. 50 zł oraz wysłali kupony za przynajmniej jej równowartość. Nie ma ograniczeń co do liczby zaproszonych osób.

Jakie warunki powinien spełnić zaproszony znajomy, aby bonus Totolotek umieścił na naszym koncie? Po pierwsze, na utworzenie konta ma maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania zaproszenia. Po drugie, w przeciągu 30 dni musi wpłacić łącznie przynajmniej 200 zł. Po trzecie, musi zawrzeć za równowartość tej kwoty minimum trzy zakłady z kursem całkowitym wynoszącym nie mniej niż 2.00.

Po spełnieniu oczekiwanych wymagań związanych z tym bonusem od Totolotka, należy powiadomić o tym bukmachera, wysyłając stosownego maila do działu marketingu. Możemy to zrobić my, może nasz znajomy, byleby we wiadomości znalazły się informacje o udziale w promocji Poleć przyjaciela i loginy obu osób.

Totolotek bonus przyzna nam w wysokości 70 zł, ale musimy pamiętać, że konieczne jest w tym przypadku dokonanie jednokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Mamy pełną dowolność przy zawieraniu zakładu za bonusowe środki. Jeśli skutecznie nimi obrócimy, uzyskane pieniądze automatycznie pojawią się na naszym koncie depozytowym.

Totolotek Informacje o bukmacherze
Wpłaty

min. 4 PLN - Blik, dotpay, Tpay, Skrill, Visa, Masterdcard

min. 20 PLN - Payasafecard

Wypłaty min. 10 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne TAK
Transmisje NIE
Program lojalnościowy Bet Club

Totolotek - aplikacja mobilna

Skoro wspomnieliśmy już o możliwości otrzymania bonusu związanego z wpłatą środków przez aplikację mobilną, warto z pewnością owej aplikacji przyjrzeć się bliżej. Zacznijmy od tego, że jest ona dostępna w wersji na iOS oraz Android. 

Aby pobrać aplikację Totolotka na swój telefon z Androidem, należy wejść z poziomu przeglądarki internetowej na stronę bukmachera i poszukać zakładki “Mobile”. Stamtąd będziemy mogli ściągnąć i zainstalować aplikację. Możliwe jednak, że wcześniej konieczne okaże się zezwolenie na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł, innych niż Google Play. Taką możliwość zyskamy wchodząc w ustawienia telefonu -> prywatność -> nieznane źródła lub pochodzenie.

W przypadku telefonów i tabletów marki Apple także należy z poziomu przeglądarki internetowej smartfona lub tabletu wejść na stronę bukmachera, odszukać zakładkę “Mobile”, a następnie wybrać “Apple iOS”. Zostaniemy wówczas przeniesieni do App Store, skąd będziemy mogli pobrać aplikację Totolotka.

A jakie możliwości daje nam sama aplikacja? Można błyskawicznie dokonywać za jej pomocą wpłat i wypłat na swoje konto, korzystać z bonusów oraz oczywiście stawiać zakłady. Zarówno te przedmeczowe, jak i na żywo. To niezwykle wygodna forma korzystania z usług Totolotka. Przecież telefon niemal zawsze mamy w kieszeni. Nawet poza domem. Nie potrzebujemy więc wówczas pod ręką laptopa, by postawić kupon. Wystarczy dostęp do internetu w urządzeniu mobilnym i po kilku chwilach możemy emocjonować się obstawionymi rozgrywkami.

Totolotek - oferta

W ofercie Totolotka znajdziemy oczywiście zarówno zakłady przedmeczowe, jak i te na żywo. Co zrozumiałe, w tym pierwszym przypadku mamy do czynienia z dużo szerszą ofertą dyscyplin i rozgrywek. Obstawiać można m.in. takie sporty jak:

 • Piłka nożna
 • Tenis ziemny
 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Hokej na lodzie
 • Piłka ręczna
 • Bandy
 • Baseball
 • Biathlon
 • Boks
 • Dart
 • eSport
 • Formuła 1
 • Futbol amerykański
 • Futsal
 • Golf
 • Krykiet
 • MMA
 • Narciarstwo
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Snooker
 • Tenis stołowy
 • Unikohej
 • Żeglarstwo
 • Żużel

Repertuar dostępnych dyscyplin może oczywiście zmieniać się na bieżąco, choćby w zależności od panującej akurat pory roku. W zakładach na żywo znajdziemy natomiast głównie te bardziej popularne sporty, takie jak piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy hokej na lodzie.

Totolotek - wpłaty i wypłaty

Z obstawianiem zakładów nierozerwalnie związane są wpłaty oraz wypłaty. W końcu - poza niektórymi bonusami - konieczne jest dokonanie depozytu, by móc uczestniczyć w zakładach. A uczestniczymy w nich, bo chcemy wygrywać pieniądze. To chyba żadna tajemnica. Dlatego wybierając bukmachera warto przyjrzeć się kwestii właśnie wpłat i wypłat. Jak wygląda to w Totolotku?

Totolotek metody płatności

Wpłaty

Aby wpłacić środki wystarczy zalogować się na swoje konto w Totolotku, wejść w zakładkę wpłaty/wypłaty, kliknąć przycisk “Wpłać na konto”, wybrać metodę płatności, a następnie podać kwotę, którą chcemy przelać. W zakładce “wpłata” można ponadto wybrać “kod bonusowy” i wpisując tam: MEGABONUS otrzymać od bukmachera opisywany wyżej freebet o wartości 25 zł. 

Środki na swoje konto w Totolotku można wpłacać za pomocą takich metod jak:

 • Dotpay
 • Tpay
 • Paysafecard
 • Skrill
 • karty Visa i Mastercard
 • BLIK

Minimalna wpłata na konto w Totolotku wynosi 4 zł. Nie trzeba martwić się jakimikolwiek prowizjami, bo one po prostu nie funkcjonują. Pieniądze po chwili od dokonania wpłaty powinny znaleźć się na koncie gracza.

Wypłaty

Czas na przyjemniejszą część. Jak wypłacić pieniądze w Totolotku? Należy zalogować się na swoje konto, wejść w zakładkę “Menu”, a następnie “Wypłata”, po czym wpisać kwotę, którą chcemy przelać na swój indywidualny numer konta bankowego i zatwierdzić transakcję.

Totolotek wypłaty realizuje tradycyjnym przelewem bankowym, którego czas realizacji może potrwać do 7 dni roboczych. Wcześniej wypłatę musi jeszcze zaakceptować dział płatności bukmachera. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł. Nie trzeba martwić się natomiast żadną prowizją. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Totolotek - kontakt

W razie wątpliwości czy problemów można oczywiście skontaktować się z Totolotkiem. Bukmacher daje nam kilka takich możliwości. Najwygodniej będzie zapewne skorzystać z dostępnego na stronie czatu. Można jednak także wysłać wiadomość na adres: pomoc@totolotek.pl lub zadzwonić pod jeden z dostępnych numerów telefonu. Znajdziemy je na stronie internetowej Totolotka w zakładce “Kontakt”.

Kontaktować z Totolotkiem możemy się w godzinach 8.00 - 22.00. Ponadto na stronie bukmachera znajdziemy też zakładkę “FAQ i pomoc”, gdzie umieszczono odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dostępny jest tam przewodnik “Pierwsze kroki” pokazujący jak łatwo można rozpocząć grę w Totolotku.

Co więcej, Totolotek wyróżnia tam rodzaje zakładów i przedstawia informacje o limitach. W samej zakładce “FAQ” poruszono natomiast m.in. następujące kwestie:

 • Jak mogę dokonać rejestracji?
 • Jakie dane muszę podać podczas rejestracji?
 • Czy rejestracja jest darmowa?
 • Czy skan dowodu/paszportu jest konieczny?
 • Jak mam zweryfikować swoje konto?
 • Czym jest konto tymczasowe i stałe?
 • Nie mogę się zarejestrować - pojawia się komunikat o błędzie
 • Nie pamiętam hasła. Co robić?
 • Czy mogę samodzielnie zmienić dane?

A to tylko wybrane pytania, na której odpowiedzi znajdziemy w tej zakładce. Bukmacher wyjaśnia tam również kwestie wpłat i wypłat, zakładów oraz bonusów. 

Totolotek - informacje o bukmacherze

Totolotek to bukmacher najdłużej działający na polskim rynku. Powoli, powoli zbliżają się jego 30. urodziny, bo firmę założono w 1992 r., kiedy rynek bukmacherski w naszym kraju jeszcze raczkował. Można więc powiedzieć, że Totolotek, przez lata znany pod nazwą Toto-mix, to pionier polskiej bukmacherki. Choć dziś znaczna większość zakładów zawierana jest przez internet, to w Polsce znajdziemy niespełna 300 punktów przyjmowania zakładów należących do Totolotka. Tym samym ten bukmacher plasuje się na najniższym stopniu podium, jeśli chodzi o liczbę funkcjonujących lokali stacjonarnych na terenie całego kraju. Gracze muszą przy okazji pamiętać, że oferty powitalne, np. bonus z kodem promocyjnym Totolotek o treści: MEGABONUS, obowiązują tylko online.

Totolotek informacje

Firma przez ostatnie kilkanaście lat była częścią wielkiej międzynarodowej grupy Intralot, która również powstała w 1992 r. i mieści się w światowej czołówce rynku zakładów sportowych, loterii i gier hazardowych oraz liczbowych. Działa w kilkudziesięciu państwach, a jej dochód przekracza miliard dolarów. Niedawno jednak Totolotka przejęło niemieckie przedsiębiorstwo Merkur Sportwetten, które jest jedną ze spółek grupy Gauselmann - innej potęgi na rynku gier i zakładów. Tradycje niemieckiej firmy sięgają 1957 r. Nowy inwestor powoli wprowadza kolejne zmiany, m.in. otworzył niedawno nowy, odświeżony serwis online, który już jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych grą użytkowników. Plan rozwoju zakłada nawiązanie poważnej rywalizacji z liderami polskiego rynku bukmacherskiego.

Totolotek od lat angażuje się w promocję polskiego sportu. Sponsoruje m.in. piłkarski Puchar Polski oraz ekstraklasową drużynę Lechii Gdańsk. Licencję na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć otrzymał w czerwcu 2013 r. Gra w tym źródle, a także korzystanie z bonusów - dostępnych choćby z odpowiednim dla Totolotka kodem promocyjnym o treści: MEGABONUS - jest zatem całkowicie legalna i bezpieczna.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Totolotek?

Kod promocyjny w Totolotku można wpisać TUTAJ przy zakładaniu konta. Jego treść to: MEGABONUS. Kod promocyjny jest niezbędny do aktywowania bonusu powitalnego.

Jaki jest bonus powitalny Totolotek?

Bonus powitalny bukmachera Totolotek ma wartość 525 zł. W jego skład wchodzą: darmowy zakład (freebet) 25 zł oraz bonus od depozytu 500 zł.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Nowi gracze w Totolotku otrzymują podwojenie pierwszej wpłaty do 500 PLN. Dostępny jest też freebet 25 PLN z kodem "MEGABONUS" 

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020