Totolotek kod promocyjny

Totolotek kod promocyjny. Aktualne kody bonusowe VIP
totolotek.pl / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota20 lis 2020 | 13:04
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Najstarszy polski bukmacher ma dla nowych użytkowników promocyjny pakiet powitalny, który składa się z dwóch bonusów o łącznej wartości 520 zł - darmowego zakładu oraz bonusu od pierwszej wpłaty środków własnych na konto. Aby z nich skorzystać, niezbędne jest użycie odpowiedniego kodu promocyjnego Totolotek. W poniższym artykule szczegółowo informujemy o zasadach działania bonusów tego bukmachera. Dowiesz się, jak je uzyskać i co należy zrobić, by odblokować możliwość wypłaty pieniędzy. Znajdziesz też wspomniany kod promocyjny Totolotek. Zapraszamy do lektury.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Totolotek kod promocyjny na start
 2. Totolotek kod promocyjny - bonus na start
 3. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
 4. Totolotek kod promocyjny przy rejestracji konta
 5. Totolotek - informacje o bukmacherze

Totolotek kod promocyjny na start

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników ofertę na start, która składa się z dwóch bonusów powitalnych o wartości 520 zł. Promocja jest dostępna tylko dla tych osób, które po ukończeniu rejestracji w odpowiednim miejscu wpiszą kod promocyjny od Totolotka. Wówczas mogą liczyć na:

 • Darmowy zakład 20 zł (freebet) 
 • Bonus od depozytu 100% do 500 zł (bonus od pierwszej wpłaty)

W dalszej części tekstu dokładnie wyjaśniamy, jak działają oba bonusy i co zrobić, by bukmacher je przyznał.

Totolotek kod promocyjny - darmowy zakład 20 zł

Darmowy zakład to nic innego jak freebet, czyli pieniądze od bukmachera, które można wykorzystać na grę. W Totolotku z promocji o wartości 20 zł mogą skorzystać wszyscy nowi gracze. Jest jednak jeden warunek. Po ukończeniu wstępnej rejestracji należy uzupełnić dane osobowe w zakładce "Moje konto". Jeśli zostaną pozytywnie zweryfikowane, trzeba w sekcji "Wpłata" wybrać opcję "Kod bonusowy" i wpisać tam rzeczony kod: 20NASTART. Środki bonusowe zostaną następnie automatycznie przypisane do konta gracza. Bez podania wspomnianego kodu promocyjnego Totolotek nie przyzna nowemu użytkownikowi bonusu.

Bonus jest ważny przez czternaście dni. W celu wypłaty środków gracz musi obrócić nim dwukrotnie po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Do obrotu nie kwalifikują się zakłady systemowe.

Totolotek kod promocyjny - bonus od depozytu do 500 zł

Kod promocyjny Totolotek- bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu

Kod promocyjny Totolotek umożliwia również uzyskanie bonusu od depozytu 100% do 500 zł. Bukmacher przyznaje premię za pierwszą wpłatę po osiągnięciu w pełni zweryfikowanego statusu konta, podwajając jej wartość do maksymalnie 500 zł. Minimalnie musimy wpłacić 20 zł. W pełni korzystając z tej oferty, będziemy mieć do gry 1000 zł - 500 zł na koncie depozytowym i 500 zł na koncie bonusowym. 

Totolotek wypłaca bonusowe środki po dokonaniu trzykrotnego obrotu depozytem ORAZ trzykrotnego obrotu bonusem. Jak to wygląda w praktyce? Pozostańmy przy założeniu, że przelewamy na konto bukmachera 500 zł. Otrzymujemy drugie tyle w ramach opisywanej promocji. Trzykrotny obrót oznacza wymóg gry za łącznie 3000 zł - 1500 zł depozytem i 1500 zł bonusem. Suma stawek wszystkich zawartych zakładów nie może być więc niższa od tej kwoty. Bukmacher akceptuje do obrotu tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs minimalny wynosi 1.35. Tutaj również z obrotu wykluczone są zakłady systemowe. Przypominamy, że do realizacji całego procesu niezbędne jest wpisanie po rejestracji w Totolotku kodu promocyjnego.

Sprawdź kody promocyjne:

Totolotek kod promocyjny przy rejestracji konta

rejestracja - Kod promocyjny Totolotek

Bukmacher otwiera przed graczami możliwość utworzenia konta tymczasowego lub stałego. Bez pełnej rejestracji możemy zawierać zakłady i korzystać z bonusów, nie wypłacimy jednak żadnych pieniędzy. W trakcie zakładania konta wpisujemy kod promocyjny Totolotek, który daje nam dostęp do oferty bonusowej na start.

Konto Tymczasowe Totolotek kod promocyjny

Utworzenie tymczasowego konta zajmuje kilka minut. Jakie informacje musimy przekazać bukmacherowi, by skutecznie przejść przez proces rejestracji? 

 • podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL
 • pełne dane adresowe
 • używany numer telefonu oraz aktualny adres e-mail, na który zostanie nam wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym
 • wybrany login (nazwę użytkownika) i hasło
 • posiadany, odpowiedni dla bukmachera Totolotek kod promocyjny 

Tymczasowy status konta utracimy, jeśli saldo główne przekroczy 5000 zł. W takim wypadku będziemy mieć tylko tydzień na pełną weryfikację danych, bez której niemożliwa będzie jakakolwiek wypłata środków.

Kod promocyjny Totolotek

Kod promocyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Konto Standardowe (Stałe) Totolotek

Całkowita aktywacja, czyli utworzenie konta stałego, polega na uzupełnieniu wcześniej podanych informacji. Bukmacher wymaga:

 • zdjęć obu stron ważnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego albo paszportu)
 • numeru aktywnego rachunku bankowego

Jeżeli przesłane dane zostaną pozytywnie zweryfikowanie, bez ograniczeń będziemy mogli korzystać ze wszystkich usług dostępnych w serwisie online. Aby w pełni skorzystać z oferty bonusowej, nie można pominąć kodu promocyjnego od Totolotka.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Totolotek - informacje o bukmacherze

Totolotek Kod promocyjny

Totolotek to bukmacher najdłużej działający na polskim rynku. Powoli, powoli zbliżają się jego 30. urodziny, bo firmę założono w 1992 r., kiedy rynek bukmacherski w naszym kraju jeszcze raczkował. Można więc powiedzieć, że Totolotek, przez lata znany pod nazwą Toto-mix, to pionier polskiej bukmacherki. Choć dziś znaczna większość zakładów zawierana jest przez internet, to w Polsce znajdziemy niespełna 300 punktów przyjmowania zakładów należących do Totolotka. Tym samym ten bukmacher plasuje się na najniższym stopniu podium, jeśli chodzi o liczbę funkcjonujących lokali stacjonarnych na terenie całego kraju. Gracze muszą przy okazji pamiętać, że oferty powitalne, np. bonus z kodem promocyjnym od Totolotka, obowiązują tylko online.

Firma przez ostatnie kilkanaście lat była częścią wielkiej międzynarodowej grupy Intralot, która również powstała w 1992 r. i mieści się w światowej czołówce rynku zakładów sportowych, loterii i gier hazardowych oraz liczbowych. Działa w kilkudziesięciu państwach, a jej dochód przekracza miliard dolarów. Niedawno jednak Totolotka przejęło niemieckie przedsiębiorstwo Merkur Sportwetten, które jest jedną ze spółek grupy Gauselmann - innej potęgi na rynku gier i zakładów. Tradycje niemieckiej firmy sięgają 1957 r. Nowy inwestor powoli wprowadza kolejne zmiany, m.in. otworzył niedawno nowy, odświeżony serwis online, który już jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych grą użytkowników. Plan rozwoju zakłada nawiązanie poważnej rywalizacji z liderami polskiego rynku bukmacherskiego.

Totolotek od lat angażuje się w promocję polskiego sportu. Sponsoruje m.in. piłkarski Puchar Polski oraz ekstraklasową drużynę Lechii Gdańsk. Licencję na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć otrzymał w czerwcu 2013 r. Gra w tym źródle, a także korzystanie z bonusów - dostępnych choćby z odpowiednim dla Totolotka kodem promocyjnym - jest zatem całkowicie legalna i bezpieczna.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN