Weryfikacja konta u bukmachera | Ile trwa weryfikacja konta u bukmachera?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,09 Mar 2023 | 15:02
Jak długo trwa weryfikacja konta u bukmachera? Jak wygląda weryfikacja konta u bukmachera? Te pytania mogą zadawać sobie początkujący typerzy. U bukmacherów weryfikacja konta jest wymagana m.in. w celu wypłaty środków. O tym jak wygląda ten proces i ile trwa u poszczególnych bukmacherów piszemy w tym artykule.

Weryfikacja konta u bukmachera

Czym jest weryfikacja konta u bukmachera? To nic innego jak potwierdzenie naszej tożsamości, które jest wymagane do aktywowania stałego konta gracza. Wymóg ten znajdziemy u wszystkich z rankingu bukmacherów legalnych w Polsce. Weryfikacja konta u bukmachera pozwala sprawdzić czy gracz może korzystać z usług bukmachera, m.in. czy jest osobą pełnoletnią.
Ile trwa weryfikacja konta u bukmachera? W regulaminach bukmacherów znajdziemy informację, że może to potrwać ok. 48 godzin, jednak zazwyczaj weryfikacja konta u bukmachera odbywa się znacznie szybciej. 
Jak zweryfikować konto u bukmachera? Najczęstszym sposobem jest przesłanie skanu dokumentu tożsamości (dowodu osobistego) do bukmachera, który potwierdzi zgodność danych z zawartymi w formularzu rejestracyjnym, co umożliwi obstawianie meczy. Poniżej opisujemy jak ten proces wygląda u legalnych bukmacherów, a także jakie bonusy powitalne oferują oni nowym graczom.

Weryfikacja konta u bukmachera STS

Rejestracja konta w STS możliwa jest TUTAJ a kod o treści MECZYKI pozwala uzyskać powitalne bonusy o wartości 1660 zł. 
STS kod promocyjny
Po założeniu konta u bukmachera gracz będzie miał dostęp do konta tymczasowego, które jednak nie pozwala np. na wypłaty gotówki. Jak zweryfikować konto u bukmachera? Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zalogowaniu należy w sekcji “Dane osobowe” przesłać skan dowodu osobistego. Ponadto wymagane będzie uzupełnienie takich danych jak adres zamieszkania i numer konta bankowego. Weryfikacja konta u bukmachera STS trwa zazwyczaj około kilkunastu lub kilkudziesięciu minut. O jej prawidłowym przebiegu zostaniemy poinformowani mailowo.

Weryfikacja konta u bukmachera Fortuna

Jak wygląda weryfikacja konta u bukmachera Fortuna? Zarejestrować się można w TYM MIEJSCU a kod powitalny o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonusy o wartości 635 zł.
Fortuna kod promocyjny
Rejestracja konta w Fortunie odbywa się poprzez wypełnienie formularzu, w którym należy podać wymagane dane osobowe (m.in. imię i nazwisko, pesel, adres itp.). Po prawidłowym zakończeniu procesu rejestracyjnego konto gracza otrzyma status tymczasowy. Ma ono ważność przez 28 dni i w tym czasie musi nastąpić weryfikacja konta u bukmachera. Fortuna w tym celu wymaga przesłania skanu dokumentu tożsamości, a jeśli dane z niego zgadzać się będą z tymi w formularzu, to konto zyska status stałego. Pozwala to m.in. wypłacać środki z konta czy też korzystać ze wszystkich bonusów bukmacherskich. Ile trwa weryfikacja konta u bukmachera Fortuna? Ponownie będzie to około kilkunastu minut, a jeśli konto nie zostanie zweryfikowane warto skontaktować się z obsługą klienta.

Weryfikacja konta u bukmachera Superbet

U bukmachera Superbet konto założymy po kliknięciu w TEN LINK. Kod bonusowy o treści MECZYKI pozwoli uzyskać na start bonusy o wartości do 3755 zł.
Superbet kod promocyjny
W przypadku Superbet założenie konta nie różni się niczym od analogicznego działania u innych bukmacherów. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego uzyskamy dostęp do konta tymczasowego z którego można korzystać do 90 dni. W celu weryfikacji konta u bukmachera należy przesłać zdjęcie lub skan dowodu osobistego, który pozwoli potwierdzić dane zawarte w formularzu. Superbet ma 48 godzin na sprawdzenie ich zgodności, ale proces zajmuje zazwyczaj kilkanaście minut.

Weryfikacja konta u bukmachera Betclic

Rejestracja w Betclic możliwa jest po założeniu konta TUTAJ a kod bonusowy o treści MECZYKI wpisany podczas rejestracji daje 200 zł bonusu na start.
Betclic kod promocyjny
Weryfikacja konta u bukmachera Betclic przebiega tak samo, jak w przypadku opisanych wyżej bukmacherów. Pierwszym krokiem jest założenie konta tymczasowego, które następnie bukmacher zweryfikuje. W tym celu w stosownym miejscu należy przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Bukmacher powinien - jeśli dane będą zgodne - aktywować konto stałe w ciągu kilkunastu minut od momentu przesłania dokumentów weryfikacyjnych. W wyjątkowych przypadkach może potrwać to dłużej.

Weryfikacja konta u bukmachera Totalbet

Zakładając konto poprzez TEN LINK z kodem o treści MECZYKI można uzyskać bonusy powitalne o wartości 5239 zł. Jak zweryfikować konto u bukmachera? O tym piszemy poniżej.
Totalbet kod promocyjny
Pierwszym krokiem rejestracji konta w Totalbet będzie założenie konta tymczasowego, które ma ważność przez 90 dni. Jednak aby skorzystać z pełnego dostępu, w tym możliwości wypłat środków, wymagana będzie weryfikacja konta u bukmachera. Jak zweryfikować konto prawidłowo? W zakładce “Moje konto” wybieramy opcję “Dokument tożsamości”. Tam wypełniamy stosowne rubryki (np. numer dokumentu) i przesyłamy skan lub zdjęcie dokumentu do weryfikacji. Ta powinna potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Sprawdź kody promocyjne:

Weryfikacja konta u bukmachera Betx

Bukmacher Betx ma bonus dla graczy rejestrujących się TUTAJ z kodem o treści MECZYKi. Wartość promocji na start to 1000 zł. Weryfikacja konta u bukmachera jest wymagana, aby w pełni korzystać z konta gracza, czyli móc choćby wypłacać środki.
Weryfikacja konta u bukmachera Betx przebiegnie poprawnie jeśli przy rejestracji gracz poda wszystkie niezbędne dane osobowe (imię i nazwisko, oraz numer PESEL), wyśle skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu (obie strony dokumentu) oraz uzupełni numer konta bankowego którego jest właścicielem lub współwłaścicielem. Bukmacher weryfikację konta wykonuje tak szybko jak to możliwe.

Weryfikacja konta u bukmachera PZBuk

Nowi gracze w PZBuk, którzy zarejestrują się poprzez TEN LINK, mogą uzyskać powitalne bonusy od bukmachera o wartości 1050 zł.
PZBuk kod promocyjny
PZBuk, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, poprosi o zweryfikowanie konta u bukmacher poprzez przesłanie zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Ponadto weryfikacja konta u bukmachera wymaga także potwierdzenia adresu e-mail. Przed pełną weryfikacją bukmacher pozwala korzystać z konta tymczasowego bez możliwości wypłaty środków na konto bankowe.

Weryfikacja konta u bukmachera Etoto

Rejestracja nowego konta u bukmachera Etoto możliwa jest TUTAJ. Kod promocyjny o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonusy powitalne u bukmachera, które mają łączną wartość 150 zł.
ETOTO kod promocyjny
Jak zweryfikować konto u bukmachera? Etoto w tym względzie nie różni się od innych, legalnych bukmacherów w Polsce. Wymagany będzie skan obu stron dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podanie numeru konta bankowego, na który przelewane będą środki.

Weryfikacja konta u bukmachera Betfan

Konto u bukmachera założymy poprzez TEN LINK a kod bonusowy o treści MEGABONUS pozwala uzyskać bonus powitalny w kwocie do 300 zł. Weryfikacja konta u bukmachera możliwa jest w dowolnym momencie.
Betfan kod promocyjny
Weryfikacja konta u bukmachera polega na przesłaniu fotokopii dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Dane muszą zgadzać się z tymi, które wpiszemy w formularzu rejestracyjnym. Jeśli bukmacher zweryfikuje pozytywnie zgodność danych z informacjami z dokumentu, to konto stałe gracza, które uprawnia m.in. do wypłat z konta, zostanie aktywowane. Konieczne będzie również podanie numeru konta bankowego. Zapisze się ono automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Weryfikacja konta u bukmachera Fuksiarz

Kolejnym bukmacherem, który wymaga weryfikacji konta u bukmachera, jest Fuksiarz. Założyć konto można TUTAJ z kodem o treści MECZYKI. Pozwoli to uzyskać powitalny bonus do 500 zł. 
Fuksiarz kod promocyjny
Po uzupełnieniu danych personalnych i adresowych bukmacher poprosi jeszcze o przesłaniu skanu dowodu osobistego. Weryfikacja konta u bukmachera polega na potwierdzeniu zgodności zadeklarowanych danych z tymi z dokumentu. Cały proces zazwyczaj trwa kilkanaście minut, ale w porach wieczornych i nocnych może się wydłużyć do kilku godzin.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Weryfikacja konta u bukmachera LVBet

Bukmacher LVBet ma powitalny bonus dla zarejestrowanych TUTAJ. Składa się on z kilku elementów a łącznie można uzyskać bonusy o wartości do 2020 zł. Jak wygląda weryfikacja konta u bukmachera LVBet?
LVBet kod promocyjny
Jest to standardowa procedura, którą spotykamy u wszystkich legalnych bukmacherów na rynku. Po wprowadzeniu danych podczas rejestracji bukmacher zweryfikuje prawdziwość podanych informacji na podstawie skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. W większości przypadków będzie to dowód osobisty. Weryfikacja u bukmachera trwa zazwyczaj kilkanaście minut, ale może wydłużyć się w wyjątkowych przypadkach.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020