Wybory samorządowe druga tura: kursy i typy na wybory 2024

W niedzielę 21 kwietnia mieszkańcy 748 miast i gmin w Polsce zdecydują, kto zostanie wójtem, burmistrzem lub prezydentem. Takiego wydarzenia nie może rzecz jasna zabraknąć w ofercie legalnych bukmacherów, a na drugą turę wyborów samorządowych kursy już teraz dostępne są na stronach najlepszych firm z polską licencją. Jak i gdzie obstawiać typy na drugą turę wyborów samorządowych w 2024 roku?

Wybory samorządowe druga tura: gdzie obstawiać u bukmacherów?

Wystawione na wybory samorządowe typy cieszyły się sporą popularnością wśród niemałej grupy graczy, dlatego nie może dziwić fakt, że oferta na drugą turę tego wydarzenia znajduje się na stronie większości legalnych bukmacherów.
Wzięliśmy pod naszą lupę ofertę zakładów oraz dostępne na drugą turę wyborów samorządowych 2024 kursy we wszystkich firmach i sprawdziliśmy propozycje bukmacherów z pierwszej tury, a wyniki naszych testów są następujące. 
Bukmacher Bonus powitalny Kod promocyjny Sprawdź
STS760 PLNMECZYKISprawdź
Superbet3755 PLNMECZYKISprawdź
Fortuna335 PLNMECZYKISprawdź
Betfan200 PLNMEGABONUSSprawdź
Według naszej analizy obstawianie wyborów samorządowych najkorzystniejsze będzie w firmach STS, Superbet, Fortuna oraz Betfan. O szczegółach oferty poszczególnych bukmacherów opowiemy za moment, natomiast przypominamy, że rejestrując się z naszymi kodami promocyjnymi otrzymacie najwyższy pakiet bonusów na start. 

Wybory samorządowe druga tura typy - jak obstawić zakład?

Jeśli wydaje Wam się, że posiadacie typy na drugą turę wyborów samorządowych 2024 dające sporą szansę powodzenia, lecz nie mieliście dotąd styczności z internetowymi zakładami bukmacherskimi, to spieszymy Wam z pomocą. Na czym polega obstawianie wyborów samorządowych oraz jak stworzyć kupon u bukmachera? Instrukcja krok po kroku prezentuje się następująco:
 • Wybierz jednego z bukmacherów widocznych w naszym rankingu, podaj kilka danych osobowych i zarejestruj konto gracza. 
 • Wykorzystaj nasze kody promocyjne, a otrzymasz wyższy bonus na start
 • Z listy dyscyplin po lewej stronie wybierz POLITYKA, a następnie POLSKA i WYBORY SAMORZĄDOWE
 • Umieść wybrane przez siebie kursy na wybory samorządowe na kuponie i wpisz stawkę zakładu
 • Jeśli Twoje typowanie się potwierdzi, wówczas chwilę później wygrana pojawi się na koncie
JAK TYPOWAĆ WYBORY SAMORZĄDOWE

Wybory samorządowe II tura: kursy bez ryzyka

Właściwie każdy posiadający w swojej ofercie kursy na drugą turę wyborów samorządowych bukmacher proponuje nowym graczom powitalny zakład bez ryzyka. Co to takiego? To rodzaj promocji gwarantującej graczowi zwrot środków przegranych na kuponie, a zatem typer nie ryzykuje pieniędzy, gdyż w przypadku niepowodzenia stawka wróci do budżetu jako cashback.
Tak jak wspominaliśmy, tego typu oferta dostępna jest u większości operatorów, a na potrzeby tego artykułu przedstawiamy mechanizm obstawiania wyborów samorządowych bez ryzyka w firmie Fortuna.
 • Wejdź na oficjalną stronę bukmachera (np. klikając w przycisk poniżej)
 • Wpłać dowolny depozyt
 • Z listy po lewej stronie wybierz WYBORY SAMORZĄDOWE KURSY i stwórz swój kupon
 • Jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas bukmacher zwróci Ci 100% straconej stawki. 
 • Maksymalny bonus od Fortuny wynosi 100 PLN, a środki nie wymagają obrotu (można od razu przelać je do banku)
 • Każdy nowy klient Fortuny może obstawić trzy powitalne zakłady bez ryzyka (każdorazowo bonus wynosi 100 PLN)
Bukmacher Fortuna umożliwia także nowym klientom na drugą turę wyborów samorządowych obstawianie bez konieczności wpłacenia, chociażby złotówki depozytu. Chwilę po rejestracji konta stałego saldzie głównym pojawi się 20 PLN bonusu, a darmowy zakład można wykorzystać na dowolne zdarzenia z oferty Fortuny. 

Wybory samorządowe druga tura kursy na frekwencję wyborczą

Podczas jesiennych wyborów parlamentarnych Polacy celująco zdali test na społeczeństwo obywatelskie i tłumnie stawili się przy urnach. Jesienna frekwencja wyniosła rekordowe 74%. Frekwencja w pierwszej turze wyborów samorządowych była jednak dużo niższa i wyniosła niecałe 52%. Jak będzie zatem w drugiej turze?
Tego typu wybory nigdy nie budzą aż tak wielkich emocji, więc ciężko przewidzieć, czy do urn uda się blisko 1/2 uprawnionych do głosowania Polaków. Zdaniem analityków bukmachera STS nie można mówić o żadnym pewniaku. 
FrekwencjaKurs w STS
Poniżej 46%1.85
Powyżej 46%1.85
Wybory samorządowe druga tura kursy bukmacherskie z dn. 19.04.2024. Kursy mogą ulec zmianie.
Wybory samorządowe druga tura 2024 kursy na frekwencję

II tura wybory samorządowe kursy na prezydenta Krakowa

W 2024 roku dobiegnie końca 22-letnia kadencja Jacka Majchrowskiego w roli prezydenta Krakowa. To koniec pewnej epoki, dlatego nie może dziwić fakt, że bukmacherzy oferujący wybory samorządowe druga tura obstawianie wystawiają swoje kursy na poszczególnych kandydatów w tym mieście.
KandydatKurs w STS
Łukasz Gibała2.40
Aleksander Miszalski1.50
Wybory samorządowe druga tura kursy bukmacherskie z dn. 19.04.2024. Kursy mogą ulec zmianie.
Wybory samorządowe druga tura 2024 kursy Kraków
Zdaniem analityków bukmachera STS wybory w Krakowie padną łupem wspieranego przez Koalicję Obywatelską Aleksandra Miszalskiego, który przed drugą turą wyborów samorządowych otrzymał oficjalne poparcie prezesa PSL i wicepremiera Władysława Kosiniaka-Kamysza. 

Wybory samorządowe druga tura kursy na prezydenta Wrocławia

I tura nie wyłoniła prezydenta także we Wrocławiu, więc w niedzielę 21 kwietnia mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska udadzą się do urn. Pierwsza tura wyborów samorządowych przyniosła nieco korzystniejszy rezultat dla Jacka Sutryka, lecz według analityków bukmachera STS, wyniki w drugiej turze mogą przechylić się na korzyść Izabeli Bodnar wspieranej przez Trzecią Drogę.
KandydatKurs w STS
Jacek Sutryk2.00
Izabela Bodnar1.70
Wybory samorządowe druga tura kursy bukmacherskie z dn. 19.04.2024. Kursy mogą ulec zmianie.
Wybory samorzadowe druga tura wroclaw
 
Wybory nowego prezydenta Wrocławia budzą sporo emocji, a różnice kursowe przed II turą nie są zbyt duże. To oznacza, ze do samego końca możemy spodziewać się zmian w przewidywaniach analityków.

II tura wybory samorządowe 2024 - podstawowe informacje 

Kursy na drugą turę wyborów samorządowych dostępne są już w ofercie najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Co należy wiedzieć na temat samego głosowania? Druga tura wyborów samorządowych zaplanowana została na niedzielę 21 kwietnia, a głosowanie odbędzie w godzinach 7-21. Uprawnieni do głosowania są mieszkańcy 748 miast i gmin w Polsce, gdzie kandydaci w pierwszej turze wyborów samorządowych nie uzyskali bezwzględnej większości głosów (50% lub więcej). Bierze w niej udział dwóch kandydatów, którzy uzyskali największą liczbę głosów podczas głosowania z 7 kwietnia.
Gdzie odbędzie się druga tura wyborów samorządowych? Między innymi w 60 miastach prezydenckich, w tym w 9 miastach wojewódzkich: Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Toruniu, Wrocławiu i Zielonej Górze.
Kampania wyborcza przed II turą wyborów kończy się na 24 godziny przed dniem ponownego głosowania, a cisza wyborcza obowiązywać będzie w całym kraju. Każdy uprawniony do głosowania otrzyma zestaw kart wyborczych, natomiast należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami wyborczymi, gdyż błędne skreślenie kandydatów sprawi, że głos zostanie uznany za nieważny.
Chwilę po zamknięciu lokali wyborczych rozpocznie się liczenie głosów, pierwsze szczątkowe wyniki powinniśmy poznać w poniedziałkowy poranek, z kolei oficjalny komunikat Państwowej Komisji Wyborczej powinien pojawić się w ciągu 2-3 dni.

Faq

Którzy bukmacherzy posiadają kursy na drugą turę wyborów samorządowych?

Oferta zakładów już teraz jest dostępna na stronach liderów polskiego rankingu, natomiast w przeddzień głosowania typy na drugą turę wyborów powinny być dostępne na stronie każdego legalnego bukmachera.

Jakie na wybory samorządowe druga tura typy są dostępne w ofercie bukmacherów?

W ofercie najlepszych operatorów z polskiego rankingu dostępnych jest kilka rynków zakładów. Typować można m.in. ogólnopolską frekwencję, prezydentów największych miast, a nawet wynik procentowy danego kandydata w drugiej turze wyborów samorządowych.

Gdzie obstawiać wybory samorządowe druga tura bez ryzyka?

Ekspertom od polityki, którzy chcą typować wybory samorządowe druga tura bukmacher STS, Fortuna oraz Superbet umożliwia skorzystanie z pakietu bonusów na start, w którego skład wchodzą m.in. zakłady bez ryzyka oraz darmowe freebety bez konieczności wpłaty.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020