ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów w siatkówce?

Dodał: Jerzy Ochota,11 Maj 2023 | 13:17
Na finał siatkarskiej Ligi Mistrzów ZAKSA - Jastrzębski Węgiel transmisja na żywo jest dostępna m.in. u legalnych bukmacherów. Spotkanie odbędzie się 20.05. Gdzie oglądać ZAKSA - Jastrzębski Węgiel na żywo w internecie? Odpowiedzi prezentujemy w tym tekście.

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie obejrzeć finał?

Spotkanie o najważniejsze trofeum w klubowych rozgrywkach siatkarzy budzi sporo emocji. Zastanawiacie się przed meczem ZAKSA - Jastrzębski węgiel gdzie oglądać na żywo to spotkanie? Możliwości jest kilka. Finał Ligi Mistrzów w siatkówce na żywo odbędzie się 20.05 o godzinie 18:00. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie w telewizji, ale też w internecie
Jeśli chodzi o telewizję, to mecz transmitować będzie stacja Polsat. W przypadku transmisji online można spojrzeć w kierunku bukmacherów, którzy oferują transmisje z wydarzeń sportowych. Mecz ZAKSA - Jastrzębski Węgiel jest gdzie oglądać. Finał Ligi Mistrzów w siatkówce oglądać można m.in. w STS, Fortunie czy Superbet. Szczegóły na temat tego, gdzie oglądać ZAKSA - Jastrzębski Węgiel u bukmacherów prezentujemy poniżej.
Gdzie oglądać?Kod promocyjnyDostęp
STSMECZYKISprawdź
FortunaMECZYKISprawdź
SuperbetMECZYKISprawdź
Dla tych, którzy wybierają transmisję online prezentujemy propozycje na mecz ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać to starcie.

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie obejrzeć w STS

Na pytanie: ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać? Odpowiedzią może być STS. Bukmacher także oferuje transmisje z wydarzeń sportowych, w tym streaming na finał Ligi Mistrzów w siatkówce na żywo, za pośrednictwem STS TV. Jak oglądać mecz u tego bukmachera?
 • Zarejestruj się poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI - dodatkowo otrzymać 1660 PLN na start
 • Postaw zakład za min. 2 PLN
 • Wytypowanie kuponu pozwala korzystać przez 24h z dostępu do transmisji
 • Otwórz zakładkę “Zakłady Live”
 • Wybierz z listy lub kalendarza interesującą transmisję oznaczoną logiem “TV”
 • Włącz wybraną transmisję
Powitalny bonus w STS, przy rejestracji z kodem MECZYKI, to zakład bez ryzyka 100 zł na pierwszy kupon, bonus od trzech wpłat do 1500 zł i 60 zł bonusu za wykonanie zadań. Mecz ZAKSA - Jastrzębski Węgiel na żywo można oglądać, jeśli w ciągu 24 godzin wytypowaliśmy kupon za środki własne o stawce co najmniej 2 zł.
Warto wiedzieć, że w przypadku Ligi Mistrzów ZAKSA - Jastrzębski Węgiel obejrzeć będziemy mogli tylko jeden mecz, który zadecyduje o końcowym sukcesie. Warto zatem wiedzieć, że bukmacherzy na spotkanie ZAKSA - Jastrzębski Węgiel transmisje przygotowali tylko na to spotkanie, bowiem nie będzie to kilkumeczowa seria.

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać w Fortuna

Mecz ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie obejrzeć w Fortunie?. Ten bukmacher pozwala śledzić wiele sportowych wydarzeń w ramach transmisji na żywo, w tym finał siatkarskiej Ligi Mistrzów. Jak skorzystać ze streamingu meczów w Fortunie?
 • Załóż konto TUTAJ z kodem MECZYKI - otrzymasz bonus 635 PLN
 • Postaw kupon za min. 2 PLN
 • Wejdź w zakładkę “Zakłady Live”
 • Zaznacz opcję “Tylko transmisje”
 • Wybierz określony mecz i kliknij “Play”
Powitalny bonus u bukmachera, który można uzyskać za rejestrację z kodem MECZYKI, to zakłady bez ryzyka (cashback) do 600 zł i darmowe zakłady (freebet) o łącznej wartości 35 zł, w tym 20 zł bez depozytu. Tylko zarejestrowani gracze mają dostęp do transmisji Fortuna TV z meczu ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie obejrzeć można także wiele innych, sportowych wydarzeń. 

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel na żywo w Superbet

Zastanawiasz się przed starciem ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać ten finałowy mecz Ligi Mistrzów siatkarzy? Transmisje wydarzeń sportowych, w tym siatkarskiej Ligi Mistrzów, poprzez streaming na żywo udostępnia bukmacher Superbet. Jak oglądać mecze u tego bukmachera?
 • Załóż konto klikając TUTAJ z kodem MECZYKI - bukmacher przyzna 3755 PLN bonusu
 • Znajdź wydarzenie na liście zakładów na stronie lub w aplikacji
 • Sprawdź czy przy zdarzeniu znajduje się ikona kamery
 • Jeśli tak, dostępna jest darmowa transmisja na żywo
 • Uruchom transmisję klikając w ikonę
Rejestrując konto w Superbet z podanym wcześniej kodem można skorzystać z promocji powitalnych, w tym z “Tygodnia bez ryzyka” o wartości 3500 zł. Warto zaznaczyć, że Superbet jest miejscem, gdzie obejrzeć ZAKSA - Jastrzębski Węgiel można za darmo. Bukmacher nie wymaga typowania kuponów, a live streaming na wydarzenia sportowe dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy. 

Sprawdź kody promocyjne:

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel - kto faworytem?

Przed meczem finałowym Ligi Mistrzów w siatkówce ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać transmisję możemy legalnych u bukmacherów, warto zastanowić się też nad faworytem tego pojedynku. Obie ekipy to w tej chwili najmocniejsze drużyny w Europie, ale także w polskiej lidze, co potwierdziły niedawne finały PlusLigi siatkarzy. 
W rywalizacji o mistrzostwo kraju górą był Jastrzębski Węgiel. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrała zdecydowanie finałową serię. Wszystko rozstrzygnęło się w trzech meczach, które Jastrzębski Węgiel wygrywał: 3:0, 3:1 i 3:0. Co ciekawe, wcześniej dobrą serię w meczach bezpośrednich miała ZAKSA. Siatkarze z Kędzierzyna-Koźle triumfowali choćby w finale Pucharu Polski. Ograli rywala również w dwóch ligowych meczach sezonu zasadniczego.
Rywalizacja ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać możemy najlepszych zawodników budzi zatem w tym sezonie sporo emocji, a finał Ligi Mistrzów będzie kolejnym starciem tych drużyn. Na arenie międzynarodowej tytułu bronić będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która wygrała ostatnie dwie edycji tych rozgrywek. Teraz planuje iść po trzeci triumf z rzędu, a przewidywania przed finałem wcale nie są w tej kwestii jednoznaczne. Obie drużyny mają praktycznie takie same szanse na wygraną.
Przypominamy, o czym pisaliśmy wcześniej prezentując informacje o tym gdzie dostępna będzie na ZAKSA - Jastrzębski Węgiel transmisja na żywo, że finał Ligi Mistrzów to tylko jedno spotkanie. Kluczowa będzie zatem dyspozycja dnia. Po stronie ZAKSY na pewno jest chęć rewanżu i większe doświadczenie w samej Lidze Mistrzów. Jastrzębski Węgiel będzie z kolei niesiony na fali ostatnich sukcesów w meczach z bezpośrednim rywalem. 

Finał Ligi Mistrzów w siatkówce - historia spotkań

W finale ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać będziemy dwa polskie zespoły, nie ma wątpliwości jaki kraj dopisze sobie kolejny triumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów w siatkówce. Historia tych rozgrywek sięga 1960 roku. Póki co w klasyfikacje krajowej zdecydowanie przewodzą dwa państwa - Rosja i Włochy. Zespoły z tych krajów najczęściej wygrywały całe rozgrywki. Rosyjskim zespołom udało się to łącznie 23 razy, natomiast kluby z Włoch wygrywały 19 finałów.
Dalej w klasyfikacji znalazły się Rumunia (6 wygranych) i Polska (4 wygrany). Pewne jest zatem, że będziemy świadkami, jak po meczu ZAKSA - Jastrzębski Węgiel na żywo dopisany zostanie piąty triumf dla polskiego zespołu. 
W klasyfikacji drużyn najwięcej sukcesów ma CSKA Moskwa, które wygrywało Ligę Mistrzów w siatkówce 13 razy. W zestawieniu 6 triumfów ma też druga rosyjska drużyna, Zenit Kazań. Po 4 wygrane w Lidze Mistrzów mają z kolei włoskie kluby z Modeny i Treviso.
Aż pięć zespołów wygrywało po 3 razy te rozgrywki. Zatem w finale ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie oglądać będziemy aktualnego mistrza, może zapisać się ciekawa historia. ZAKSA ma szansę dołączyć do czołówki wszech czasów pod względem triumfów w Lidze Mistrzów. Trzeci triumf, do tego trzeci z rzędu, byłby osiągnięciem wartym odnotowania. Jastrzębski Węgiel ma okazję po raz pierwszy wygrać te zmagania. Na liście polskim sukcesów w Lidze Mistrzów jest jeszcze Płomień Milowice, którzy wygrywał w 1978 roku. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel gdzie obejrzeć? Podsumowanie

Finał Ligi Mistrzów w siatkówce będzie można oglądać w telewizji na sportowych antenach Polsatu, a także na kanale otwartym. Na mecz ZAKSA - Jastrzębski Węgiel transmisja dostępna jest też za pośrednictwem legalnych bukmacherów, których opisaliśmy wyżej. Są to m.in. Superbet, Fortuna i STS.
Mecz ZAKSA - Jastrzębski Węgiel w finale Ligi Mistrzów odbędzie się w sobotę, 20.05. Start meczu o godzinie 18:00.

FAQ

Gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów w siatkówce?

Finał Ligi Mistrzów, ZAKSA - Jastrzębski Węgiel będzie można oglądać w telewizji i internecie. W tekście opisujemy jak obejrzeć mecz u legalnych bukmacherów.

Czy mecz ZAKSA - Jastrzębski Węgiel można oglądać u bukmacherów?

Transmisje siatkarskiej Ligi Mistrzów dostępne są u legalnych bukmacherów. Streaming na żywo znaleźć można m.in. w STS, Fortunie czy Superbet.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020