Awantura przed galą Fame MMA. Zawodnik uderzył rywala klapkiem, a ten rzucił się na niego z pięściami [WIDEO]

Awantura przed galą Fame MMA. Zawodnik uderzył rywala klapkiem, a ten rzucił się na niego z pięściami [WIDEO]
Twitter Screen
Podczas programu przed galą Fame: Reborn doszło do awantury. Norman Parke uderzył Macieja Sulęckiego klapkiem w głowę, a ten błyskawicznie zareagował odpowiadając na atak rywala.
9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala Fame: Reborn. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch na dwóch, w którym Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik zmierzą się z Sylwestrem Wardęgą oraz Wojciechem Golą (więcej TUTAJ).
Dalsza część tekstu pod wideo
Podczas jednego z pojedynków profesjonalny bokser, Maciej Sulęcki, zadebiutuje we freakfightach. Jego rywalem będzie wracający po długim rozbracie z organizacją Norman Parke.
Kilka dni przed wydarzeniem, we wtorek, wspomniani zawodnicy byli gośćmi programu "FACE2FACE". Format transmitowano na kanale YouTube organizacji.
W trakcie transmisji Irlandczyk wyciągnął klapki z kieszeni i uderzył nimi Sulęckiego. Pięściarz natychmiastowo zareagował rzucając się na rywala z pięściami.
Do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy opanowali sytuację. Po chwili doszło do ponownego spięcia.
Sulęcki postanowił oblać przeciwnika wodą, w wyniku czego miała miejsce kolejna szarpanina. Z powodu awantury prowadzący zakończył część programu z udziałem zawodników.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki06 Dec 2023 · 08:52
Źródło: Fame MMA

Przeczytaj również