Ligue 1

Francja
23 / 24

Asystenci

Ligue 1 2023/2024
Ligue 1 23/24Francja
Zobacz więcej

Ligue 1 (Liga Francuska) - asysty, najlepsi asystenci, lista i król asyst

W tym miejscu można zapoznać się ze szczegółową, pełną i zawsze aktualną klasyfikacją najlepszych asystentów Ligue 1. Obok nazwisk wszystkich piłkarzy znajdujących się na tej liście widnieje zdjęcie każdego z nich oraz klub, dla którego gra. 

Po kliknięciu w wybranego piłkarza można obejrzeć jego profil z danymi personalnymi, historią piłkarskiej kariery oraz szczegółowymi statystykami - zarówno z bieżącego sezonu, jak i z całej jego historii. 

Po prawej stronie od klasyfikacji asystentów widnieją najnowsze informacje dotyczące ligi francuskiej, pełna i aktualna tabela ligowa, terminarz najbliższej kolejki tych rozgrywek oraz lista liderów statystyk zespołowych w tym sezonie. Poniżej znajduje się lista innych lig krajowych z całego świata - na ich podstronach można zapoznać się z analogicznymi danymi. 

Na samym dole strony znajdują się odnośniki do innych klasyfikacji związanych z francuską Ligue 1 - tabelę najlepszych strzelców, zestawienie kartkowiczów oraz klasyfikację kanadyjską bieżącego sezonu.