Ligue 1 - Wiadomości

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Ligue 1 (Liga Francuska) - asysty, najlepsi asystenci, lista i król asyst

W tym miejscu można zapoznać się ze szczegółową, pełną i zawsze aktualną klasyfikacją najlepszych asystentów Ligue 1. Obok nazwisk wszystkich piłkarzy znajdujących się na tej liście widnieje zdjęcie każdego z nich oraz klub, dla którego gra. 

Po kliknięciu w wybranego piłkarza można obejrzeć jego profil z danymi personalnymi, historią piłkarskiej kariery oraz szczegółowymi statystykami - zarówno z bieżącego sezonu, jak i z całej jego historii. 

Po prawej stronie od klasyfikacji asystentów widnieją najnowsze informacje dotyczące ligi francuskiej, pełna i aktualna tabela ligowa, terminarz najbliższej kolejki tych rozgrywek oraz lista liderów statystyk zespołowych w tym sezonie. Poniżej znajduje się lista innych lig krajowych z całego świata - na ich podstronach można zapoznać się z analogicznymi danymi. 

Na samym dole strony znajdują się odnośniki do innych klasyfikacji związanych z francuską Ligue 1 - tabelę najlepszych strzelców, zestawienie kartkowiczów oraz klasyfikację kanadyjską bieżącego sezonu.