9:0! Ajax Amsterdam zabawił się w meczu ligowym. To był strzelecki festiwal [WIDEO]

Ajax zmiótł z boiska Cambuur w meczu 5. kolejki Eredivisie. W Amsterdam padło dziewięć goli - wszystkie dla gospodarzy.
Trwa znakomity tydzień piłkarzy Ajaksu Amsterdam. W środę dali popis w Lidze Mistrzów. Rozbili Sporting 5:1, a cztery gole zdobył Sebastian Haller.
Dziś podopieczni Erika ten Haga rozjechali kolejną ekipę. Tym razem o mocy ofensywy Ajaksu przekonali się gracze Cambuur.
Festiwal strzelecki rozpoczął w 16. minucie Timber. W pierwszej połowie padły jeszcze trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się Berghuis, Mazraoui oraz Neres.
Gospodarze po przerwie nie zwolnili tempa i zadawali kolejne ciosy bezradnym przeciwnikom. W 60. minucie było już 5:0 po trafieniu Tadicia.
Potem bramkarza Cambuur zdołał pokonać Daramy. 19-latek zanotował wejście smoka, bo na boisku zameldował się dwie minuty wcześniej.
Na 7:0 podwyższył Haller, bohater z Lizbony. Ostatnie dwa gole zdobyli Danilo i Neres. W efekcie Ajax rozbił rywali w imponującym stylu - aż 9:0.
Daniel Makarewicz18 Sep 2021 · 22:01