Ajax zdemolował Borussię Dortmund! Samobój Marco Reusa, popis mistrzów Holandii [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 19 paź 2021 | 22:54
Ajax Amsterdam zanotował niesamowity występ w starciu przeciwko Borussii Dortmund. Podopieczni Erika Ten Haga wygrali 4:0. Zwycięstwo w starciu z Sheriffem Tiraspol odniósł za to Inter. Z kolei AC Milan przegrał z FC Porto.
W meczu Ajaksu z Borussią Dortmund wynik meczu otworzył Marco Reus. Kibice BVB nie mogli jednak być zadowoleni, bowiem kapitan drużyny trafił do własnej bramki. Reus dotknął piłkę uderzoną z rzutu wolnego.
Na 2:0 trafił Daley Blind. Holender oddał niezwykle precyzyjny strzał z dystansu, z którym nie poradził sobie Gregor Kobel.
Ajax nadal naciskał, szukając kolejnych trafień. Jeszcze w pierwszej połowie Ryan Gravenberch trafił w słupek z rzutu wolnego.
W drugiej połowie przez moment wydawało się, że BVB może ruszyć do odrabiania strat. Erling Haaland próbował zdobyć bramkę kontaktową, jednak trafił w słupek.
Wtedy znów kontrolę przejęli gospodarze z Amsterdamu. Na 3:0 trafił Antony.
Prowadzenie podwyższył jeszcze Sebastien Haller. Ajax wygrał i objął fotel lidera grupy C.
4 - 0
19 paź 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

11'
33'
E. Alvarez
42'
A. Witsel
52'
T. Hazard
57'
Antony
76'
D. Neres
(Antony)
87'
A. Knauff
90'
2'

1
Wciąż bez punktów w tej edycji Ligi Mistrzów pozostaje Milan. Po porażkach z Liverpoolem i Atletico tym razem "Rossoneri" ulegli 0:1 FC Porto. Decydującą bramkę dla "Smoków" zdobył Luis Diaz.
1 - 0

38'
M. Uribe
46'
(Wendell)
65'
L. Diaz
66'
J. Corona
(Evanilson)
81'
P. Kalulu
90'
1'

3
Sheriff Tiraspol po dwóch kolejkach miał na koncie komplet punktów. Dziś mistrzowie Mołdawii znów mieli chrapkę na sprawienie sensacji w starciu z Interem.
Po trafieniu Edina Dżeko do remisu w 52. minucie doprowadził Sebastian Thill. Podopieczni Simone Inzaghiego odpowiedzieli jednak za sprawą Arturo Vidala i Stefana de Vrija. Inter wygrał i przesunął się na trzecie miejsce w grupie D.
3 - 1

46'
S. Radeljic
(F. Castaneda)
58'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 17

19 paź 22:58
0
Ajax 2k19 , co za forma tej drużyny.
Jestem pełen podziwu dla tego klubu , co rok ,dwa potrafią wystawić taką drużynę , która zawojuje LM, a nikt nie stawia na nich w roli czarnego konia. Mega szacun
19 paź 22:56
0
Ajax bardzo dobrze u siebie, konkretnie. To wyczyn teraz zagrać na zero z tyłu.
20 paź 07:19
0
Typowy Drotmundzik z bundesklapy :) dlatego Robercig też tam tyle strzela do pustaka bo oprócz Bayernu nie ma tam konkurencji. Drewniakowski w takiej premier league czy la liga z 5 golami na sezon by pewnie nie wyszedł :-) ale dzieciuchy chcą dla niego ZP xD
19 paź 23:13
0
Borussia wyglądała jak 3 ligowa drużyna w porównaniu z Ajaxem, tak samo Haaland, ciężki i zwalisty, prawie każdy pojedynek przegrany. To ma być najdroższy piłkarz na świecie???po prostu smiech na sali.
19 paź 23:08
0
Wtf? Co ta Borrusia.
19 paź 23:04
0
Co ten Ajax to szok, aż dziwne że Besiktasowi tylko 2 strzelił. Mam nadzieję że to będzie nawiązanie do tego sezonu sprzed 3 lat ale tym razem dojdą do finału
0
Nie ogladalem tego meczu, ale po wyniku mozna powiedziec, ze wraca stary dobry ajax, w ktorym wszyscy bylismy zakochani pare sezonow temu!
19 paź 22:57
0
Dlaczego Ajax Rozjechał BVB 4-0??
0
Co za jakość w wykonaniu zawodników Ajaxu! Piłka kleiła im się do nogi, obrona bardzo żwawa i potrafili zatrzymać takiego olbrzyma jak Haaland bez problemu. No i świetne interwencje bramkarza! Ajax może być czarnym koniem tych rozgrywek, a żadnego nazwiska nawet nie potrafiłbym wymienić z pamięci, a Ty?
20 paź 01:15
0
Nawet Halaandzik nie pomógł.
0
Ale Ajax zdemolowal BVB i swietnie ze Milan przegral. A Inter nadal powalczy o wyjscie z grupy.
20 paź 07:58
0
Dwa mecze Haalanda w UCL w tej edycji i w zasadzie chłopak ma gorsze statystyki, niż większość napastników. Sekcja z podaniami jest poniżej krytyki. Nie można powiedzieć, że miał przeciw sobie topowych rywali, bo o ile Ajax jest mocny, to Besiktas już nie.