Arkadiusz Milik sprokurował karnego! Ogromny błąd napastnika Juventusu [WIDEO]

Arkadiusz Milik popełnił błąd w meczu z Empoli. Polak już na początku spotkania sprokurował rzut karnym, po którym rywale wyszli na prowadzenie.
Juventus jeszcze przed pierwszym gwizdkiem otrzymał fatalną informację. Klubowi ponownie odjęto 10 punktów w tabeli, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Wydawało się, że podopieczni Massimiliano Allegriego będą jednak chcieli się odkuć na boisku. Już w 13. minucie Arkadiusz Milik stanął przed szansą na zdobycie bramki.
Reprezentant Polski oddał strzał, po którym piłka odbiła się od poprzeczki. Chwilę później Federico Gatti skierował futbolówkę do siatki, ale gol nie został uznany, ponieważ wcześniej Gleison Bremer faulował rywala.
W 17. minucie Milik popełnił przewinienie i to w dodatku we własnym polu karnym. Napastnik trącił Nicolo Cambiaghiego, a sędzia podyktował rzut karny.
Gospodarze nie zmarnowali tej sytuacji. Francesco Caputo podszedł do jedenastki i pewnym strzałem wyprowadził Empoli na prowadzenie.
Juventus finalnie przegrał dziś aż 1:4. Obszerne podsumowanie spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Adam Kłos22 May 2023 · 21:18