Nadchodzące

SSC Napoli. Hat-trick Arkadiusza Milika w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Arkadiusz Milik
Źródło zdjęcia: Gennaro Di Rosa / shutterstock.com

Arkadiusz Milik strzelił trzy gole dla Napoli w meczu z Genk! Jego drużyna wygrała 4:0.

Relacja na żywo z wtorkowych meczów Ligi Mistrzów

Reprezentant Polski, który wrócił do gry po przerwie spowodowanej kontuzją, wykorzystał kuriozalny błąd bramkarza Maartena Vandevoordta. 17-latek nie poradził sobie z pressingiem rywali, zaplątał się we własne nogi i stracił piłkę. Milik z bliska wpakował ją do siatki.

Dla Polaka to pierwszy gol w tej edycji Ligi Mistrzów. Drugiego dołożył w 26. minucie. Tym razem świetnie wykończył dośrodkowanie z prawej strony boiska Giovanniego Di Lorenzo.

W 37. minucie Milik skompletował hat-tricka. Pewnie wykorzystał wówczas rzut karny. Piłka po jego kopnięciu poleciała w jeden róg, Vandevoordt - w drugi.

W 74. minucie Napoli zdobyło czwartą bramkę. Rzut karny na gola zamienił Dries Mertens.

Milik na boisku przebywał do 78. minuty. Zastąpił go Hirving Lozano. W pierwszym składzie Napoli znalazł się też Piotr Zieliński. On z kolei grał przez 72 minuty. Zmienił go Gianluca Gaetano.

Napoli zakończyło rywalizację w grupie E na drugim miejscu. Drużyna Milika i Zielińskiego zagra dzięki temu w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

26'
38'
74'

+2
Brawo Arek, szkoda tylko ,że nie podchodził do karnego, może byłby czteropak?
12 gru 2019 | 09:33
0
Milik to bardzo dobry zawodnik! był by na poziomie Lewego gdyby nie kontuzje! Wydaje mi się ze technicznie czy z umiejętnościami strzelania z dystansu prześciga Lewego Bardzo dobrze na euro Milik w formie i Lewy w formie to bardzo dobra informacja. Ale powinien Milik zmienić klub i Ligę na Niemiecką bądź Hiszpańską, Valencia, Sevilla, Altetico? dlaczego nie wszędzie tam w pełni zdrowy Milik ma pewny skład. w Niemiech tylko do Borussi Dortmund gdzie również w ataku nie miał by konkurencji. Cieszmy się ludzie tym co mamy bo jeszcze 10-15 lat temu cieszono się pojedyńczymi golami Krzynówka w LM czy kilku golach Żurawskiego dla Celticu. Dzisiaj mamy Piłkarzy którzy grają i strzelają i bronią w klubach jak Napoli, Milan, Juventus,Bayern,. A kiedyś grali piłkarze klubów jak Celitc(Żurawski) 2 ligowy klub z Hiszpanii(Frankowski) Szymkowiak(Trabzonspor) I kilku piłkarzy którzy zaczynają coś znaczyć u siebie w klubach jak Szymański którzy kiedyś mogą być wielcy. Jeszcze tylko dobry trener bo do Brzęczka nie mam przekonania i uważam ze na Euro 2020 spokojnie walczylibyśmy o strefę medalową.
0
Mam nadzieję, że BVB jednak sięgnie po Milika.
11 gru 2019 | 01:20
+8
Szkoda że Mertens nie oddał mu tego karnego. Nie często strzela się 4 bramki w LM . Byłby w gronie niewielu którym ta sztuka się udała . Może następnym razem :)
10 gru 2019 | 23:43
+17
Piękne wejście po kontuzji! Brawo Milik, brawo Napoli cenne zwycięstwo!!! 😎 😎 😎
10 gru 2019 | 23:34
-12
Spokojnie ludziska, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Podniecacie się, że strzelił 3 gole cieniutkiej drużynie. Zobaczymy jak pójdzie mu w innych meczach.
12 gru 2019 | 00:44
0
Strzelił 9 goli w 10 meczach, mało? Piszesz tak jakby to był jego pierwszy wystep w sezonie.
-22
Milik pokazuje że powinien być podstawowym napastnikiem w Reprezentacji. Kiedy ostatnio Lewandowski strzelił? Z miesiąc temu?
11 gru 2019 | 08:05
+2
Huśtaj jaja wielbłądom trollu.
10 gru 2019 | 21:37
+18
I na co było panie De Laurentiis robić taką aferę po poprzednim spotkaniu jakby Napoli miało zająć ostatnie miejsce w grupie?
+8
Nom ładnie
10 gru 2019 | 21:19
Kiedyś coś przeczytałem w necie ,albo usłyszałem ,że gdyby połączyć Milika i Piątka w jednego piłkarza to mówilibyśmy o piłkarzu idealnym (coś jak Messi) ...Może czytałem o tym w zeszłym sezonie ,ale tak generalnie to gówno prawda. Co różni Milika od Piątka? To ,że Arek ma w sobie "tą sportową złość" coś jak Cristiano ,który w uroczy sposób wnerwia się czasem na siebie jak mu coś nie wyjdzie ;) Kto wie może to przez tą kontuzję? Za to jak wrócił zawsze ode mnie "niskie pokłony". Trzeba mieć nie lada charakter by wrócić na taki poziom po jednej kontuzji ,a Milik wrócił po dwóch! takich!...Szacun Szacun i jeszcze raz Ogromny Szacunek dla tego pana. Nad Piątkiem nie chcę się tu za bardzo pastwić. Zrobiłem już to gdzie indziej ,ale jeśli się nie pozbiera to skończy jak Teodorczyk ,a przecież to zupełnie inne problemy ,bo też inny "kaliber".
+12
Kiedyś coś przeczytałem w necie ,albo usłyszałem ,że gdyby połączyć Milika i Piątka w jednego piłkarza to mówilibyśmy o piłkarzu idealnym (coś jak Messi) ...Może czytałem o tym w zeszłym sezonie ,ale tak generalnie to gówno prawda. Co różni Milika od Piątka? To ,że Arek ma w sobie "tą sportową złość" coś jak Cristiano ,który w uroczy sposób wnerwia się czasem na siebie jak mu coś nie wyjdzie ;) Kto wie może to przez tą kontuzję? Za to jak wrócił zawsze ode mnie "niskie pokłony". Trzeba mieć nie lada charakter by wrócić na taki poziom po jednej kontuzji ,a Milik wrócił po dwóch takich!...Szacun Szacun i jeszcze raz Ogromny Szacunek dla tego pana. Nad Piątkiem nie chcę się tu za bardzo pastwić. Zrobiłem już to gdzie indziej ,ale jeśli się nie pozbiera to skończy jak Teodorczyk ,a przecież to zupełnie inne problemy ,bo też inny "kaliber".
10 gru 2019 | 21:16
Brawo. Lepiej późno niż wcale. Arek jeśli strzelał to zwykle w tych mniej istotnych meczach Napoli. Więc liczę teraz na dobry ćwierćfinał w jego wykonaniu.
+3
Brawo. Lepiej późno niż wcale. Arek jeśli strzelał to zwykle w tych mniej istotnych meczach Napoli. Więc liczymy teraz na kolejny kapitalny występ w fazie pucharowej.
10 gru 2019 | 21:15
-20
jeden zbrzydszych hatrickow jakie widzialem ;D ale gol to gol, brawo Arek ;)
10 gru 2019 | 21:11
+16
No proszę, Milik zapisał się na kartach historii i ładnie
10 gru 2019 | 21:10
+8
Gdzie są ci którzy mówili ze piątek jest lepszy od Milika ?
10 gru 2019 | 21:35
Byli tacy co pisali ,że powinien grać w kadrze za Lewego ;D
+19
Byli tacy co pisali ,że Piątek powinien grać w kadrze za Lewego ;D
10 gru 2019 | 21:03
+20
Czekam na polskich hejterów, tych geniuszy którzy zawsze cisneli z Milika że strzela ślepakami czy tym podobne, a kto wie czy się nie okaże że to własnie on będzie przełamaniem Napoli w momencie kryzysu...Bravo Milik
10 gru 2019 | 20:44
-32
Spoko.Niech w kolejnych meczach strzela bramki,to pogadamy
10 gru 2019 | 20:55
+43
na co dzień widzisz jak jakiś polak strzela hat-tricka w lidze mistrzów?
10 gru 2019 | 21:01
+46
W 10 meczach tego sezonu strzelił 9 goli więc mozemy pogadać już teraz.
10 gru 2019 | 20:38
+37
Arkadiuszszoo!
10 gru 2019 | 20:33
+20
brawo arek tak trzymaj nie daj sie tylko zlapac kontuzji a moze jeszcze dogonisz immobile jak beziesz po 3 ladowal
10 gru 2019 | 20:32
+28
Skoro miał już 3 gole, to czemu nie dali mu tego drugiego karnego ? Były by pewnie 4, szkoda.
10 gru 2019 | 20:30
+8
Fajnie, że Mertens dał mu tego karnego, jak widzę ten uśmiech na twarzy Milika to aż mi się cieplej na sercu robi :)
10 gru 2019 | 20:22