Barcelona - PSV: Hat-trick Messiego na otwarcie LM! Wynik meczu, składy i bramki

Hat-trick Messiego i cudowny gol z wolnego na otwarcie LM! Wygrana Interu z Tottenhamem w samej końcówce! [VIDEO]
Ververidis Vasilis/Shutterstock
FC Barcelona rozbiła PSV Eindhoven 4:0, a Inter Mediolan wygrał 2:1 z Tottenhamem Hotspur w pierwszych meczach fazy grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Pełną relację ze wszystkich spotkań dzisiejszego wieczora w Lidze Mistrzów możecie przeczytać TUTAJ.
Strzelanie tego wieczoru rozpoczął Lionel Messi. I to jak. Argentyńczyk otworzył wynik spotkania w 31 minucie, popisując się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego.
W 74 minucie mieliśmy 2:0. Ousmane Dembele minął rywali i przymierzył precyzyjnie z dystansu koło słupka.
Trzy minuty później gospodarze podwyższyli prowadzenie. Rakitić zagrał w pole karne do Messiego, a ten pokonał golkipera rywali strzałem z pierwszej piłki po ziemi.
Barcelonie było jeszcze mało strzelania. W 87 minucie hat-tricka po podaniu Suareza skompletował Messi.
***
W Mediolanie w pierwszej połowie zabrakło goli, ale też jakichkolwiek ciekawych sytuacji pod jedną i drugą bramką. Na pierwsze trafienie musieliśmy czekać do 54 minuty, a jej autorem był Christian Eriksen. Handanović obronił pierwszy strzał Duńczyka, ale piłka wróciła pod nogi pomocnika "Kogutów", a jego dobitka wpadła do bramki - futbolówka otarła się jeszcze o Mirandę i przelobowała golkipera gospodarzy.
W końcówce meczu Inter doprowadził do wyrównania. Pięknym strzałem z woleja po dośrodkowaniu Asamoaha popisał się Icardi. W doliczonym czasie gry losy spotkania rozstrzygnął natomiast Vecino, który pokonał Vorma strzałem głową z bliskiej odległości.
Jakub Kreśliński18 Sep 2018 · 20:48