Bayern Monachium rządzi w Niemczech! Bawarczycy zdemolowali Borussię Dortmund! [WIDEO]

schwarzdigital.com / shutterstock.com
Bayern Monachium pokonał Borussię Dortmund aż 5:0 w hicie Bundesligi. Mecz, który miał przesądzić o tytule mistrza Niemiec, w zasadzie mógłby się skończyć po pierwszej połowie.
TUTAJ przeczytacie relację na żywo z tego spotkania.
Gospodarze rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia - już w 10, minucie gol Matsa Hummelsa dał im prowadzenie. Zaledwie siedem minut później było już 2:0.
Wtedy bramkę zdobył Robert Lewandowski, dla którego było to już 200. trafienie w Bundeslidze. Więcej informacji o tym można znaleźć TUTAJ.
Kolejne dwa ciosy Bawarczycy zadali tuż przed przerwą. Najpierw do bramki Romana Burkiego wbił piłkę Javi Martinez, a następnie - Serge Gnabry.
W 89. minucie drugą bramkę strzelił Robert Lewandowski. Bayern ostatecznie wygrał 5:0, objął prowadzenie w tabeli Bundesligi i wykonał bardzo duży krok w stronę kolejnej obrony tytułu mistrzowskiego.