Belgowie pokazali moc! Znakomita akcja zakończona golem! "Niesamowita asysta De Bruyne" [WIDEO]

Co to była za akcja! Belgowie dali prawdziwy popis, gdy w 55. minucie spotkania wyrównali stan spotkania z Danią. Wówczas defensywę rywali rozklepali Romelu Lukaku, Kevin De Bruyne i Thorgan Hazard.
Reprezentacja Belgii mierzyła się z Danią w meczu grupy "B". Podopieczni Roberto Martineza w pierwszej połowie prezentowali się fatalnie i nie mieli za wiele do powiedzenia przeciwko ambitnie grającym rywalom. Na przerwę schodzili, przegrywając 0:1.
Przed startem drugiej połowy selekcjoner Belgów dokonał zmiany. Na boisko wpuścił wracającego po kontuzji Kevina De Bruyne. To okazało się strzałem w dziesiątkę.
Gra drużyny zaczęła się zazębiać. W 55. minucie Belgowie zdobyli gola wyrównującego. Dokonali tego w imponujący sposób.
Szybką akcję zaczął Lukaku, który popędził w stronę bramki. Napastnik nie oddał strzału, lecz przytomnie zagrał do De Bruyne. Ten z kolei pokazał, że na boisku widzi wszystko. Kapitalnym podaniem obsłużył Thorgana Hazarda, który z bliska dopełnił formalności.
Ta akcja zachwyciła kibiców i ekspertów. W mediach społecznościowych posypały się pochwały pod adresem belgijskich zawodników.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1 dla Belgów. O szczegółach przeczytasz TUTAJ.
Daniel Makarewicz17 Jun 2021 · 19:28