Błyskawiczny gol Piotra Zielińskiego w Lidze Europy! Polak dał Napoli nadzieję na odrobienie strat [WIDEO]

Screen z TV
Piłkarze Napoli w czwartkowy wieczór walczyli z Granadą o awans do 1/8 finału Ligi Europy. "Azzurri" błyskawicznie rozpoczęli odrabianie strat z pierwszego spotkania. Już w trzeciej minucie do siatki trafił Piotr Zieliński. Ostatecznie wygrana 2:1 równoznaczna była jednak z odpadnięciem z rozgrywek.
Zeszłotygodniowe starcie w Hiszpanii było kompletnie nieudane dla drużyny z południa Włoch. Podopieczni Gennaro Gattuso przegrali 0:2 po bardzo słabej grze.
W mediach pojawiły się informacje, że dzisiejsze spotkanie jest dla szkoleniowca "Azzurrich" meczem o posadę. Od pierwszej minuty w Neapolu na boisku pojawił się dziś Piotr Zieliński.
I to właśnie Polak błyskawicznie dał gospodarzom nadzieję na odrobienie strat. Otworzył wynik spotkania już w trzeciej minucie, zmniejszając straty Napoli.
Piłkę w środku pola przejął Tiemoue Bakayoko, po chwili futbolówka trafiła do Zielińskiego, który popędził na bramkę rywali.
Pomocnik przełożył sobie piłkę z prawej na lewą nogę i uderzył z szesnastego metra. Zrobił to na tyle mocno i precyzyjnie, że futbolówka wylądowała w siatce.
- Znowu kapitan Zieliński strzela dla Napoli! Pięknie to wykończył! Wymarzony początek dla piłkarzy Gennaro Gattuso - skomentował Piotr Dumanowski z "Eleven Sports".
W 25. minucie sytuacja gospodarzy znów mocno się skomplikowała. Do wyrównania doprowadził Angel Montoro.
W drugiej połowie do siatki trafił Fabian Ruiz. Na więcej podopiecznych Gennaro Gattuso nie było już jednak stać. Relację z meczu przeczytacie TUTAJ. Z kolei TUTAJ sprawdzicie recenzje gry Piotra Zielińskiego z włoskich mediów.
Maciej Pietrasik25 Feb 2021 · 19:13