Brazylia wygrała z Niemcami! Sześć goli, zmarnowany rzut karny i czerwona kartka w hicie IO! [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 22 lip 2021 | 15:25
Za nami hitowe starcie piłkarskiego turnieju olimpijskiego. Brazylia po emocjonującym meczu pokonała Niemców 4:2 (3:0).
Rywalizacja piłkarzy podczas IO w Tokio nabiera tempa. Dziś Hiszpanie niespodziewanie zremisowali z Egiptem. Do gry weszli też Brazylijczycy i Niemcy.
Obie drużyny spotkały się w pierwszej serii spotkań grupy D. "Canarinhos" od początku rzucili się na rywali, chcąc udowodnić, że należą do faworytów turnieju.
Wynik spotkania otworzył już w 7. minucie Richarlison. Brazylijczyk wykorzystał fatalną postawę defensywy i w efektowny sposób dobił własny strzał.
Brazylijczycy poszli za ciosem i coraz mocniej naciskali rywali. Raz za razem kotłowało się w polu karnym Niemców. Najbardziej aktywny był wspomniany Richarlison. Gracz Evertonu jeszcze w pierwszej połowie skompletował hat-tricka. 24-latek do siatki trafiał jeszcze w 22. i 30. minucie.
Tuż przed gwizdkiem na przerwę Brazylijczycy mogli zadać kolejny cios. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Cunha.
Po powrocie z szatni "Canarinhos" nieco spuścili z tonu. To wykorzystali rywale. Nadzieje Niemców odżyły po tym, jak Amiri uderzył z powietrza i pokonał Santosa.
Kilka chwil później wysiłek kolegów zniweczył jednak Arnold. Pomocnik dostał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.
Niemcy mimo to nie złożyli broni. W 83. minucie zdobyli gola kontaktowego. Ache uderzył z bliska głową i poderwał swoją drużynę do walki.
Ostatnie słowo należało jednak do Brazylijczyków. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Paulinho.
Tym samym Brazylia przewodzi tabeli grupy D. Na drugim miejscu plasują się piłkarze Wybrzeża Kości Słoniowej, którzy pokonali Arabię Saudyjską 2:1.
4 - 2
22 lip 2021 | 13:30 (zakończony)

Przebieg meczu

7'
Richarlison
22'
Richarlison
30'
Richarlison
45'
2'
65'
D. Augusto
(Claudinho)
74'
(Antony)
(Richarlison)
90'
5'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 21

22 lip 2021 | 15:39
0
No i dostali 4:2 ale Mundial mieć u siebie i dostać 7-1 będzie każdy pamiętał rozpacz kibiców z Brazylii którzy uważali że wygrają z Niemcami i wygrają finał ale dostali od Niemców i jeszcze od Holendrów 3-0 hehe.
22 lip 2021 | 16:00
0
Po tym jak Neymar i T. Silva wylecieli z polfinalu raczej nikt tak nie myslal.
22 lip 2021 | 18:40
0
Chłopie, żyj tym co jest teraz, nie ma co tak tego rozpamiętywać haha, 7 lat minęło. Pobolało ich i przestało. Zawsze takie cyferki ładnie wyglądają ale z czasem to zostaje tylko w annałach futbolu, jednorazowy wybryk, a szumu jakby 3 wojna światowa się odbyła :D
0
Debilna formuła U23 na IO. Po co to komu potrzebne?
22 lip 2021 | 16:17
0
po to, żeby nie robić z tego kolejnych MŚ
22 lip 2021 | 18:16
0
To po co w ogóle to robić. To się nie godzi z definicją IO.
22 lip 2021 | 15:44
0
A co to za jakiś towarzyski turniej? Nie lepiej się gotować do sezonu?
22 lip 2021 | 16:27
0
Trochę słabe, jak raz za razem w tytule artykułu dajecie [VIDEO], a potem z VIDEO nie ma nawet połowy bramek (w tym przypadku dwie z sześciu).
22 lip 2021 | 15:41
0
Olimpiada jeśli chodzi o pilke to trochę tak jak 3 liga , kiedyś piłka na olimpiadzie miała spore znaczenie ale od wielu już lat ma niewielkie zobaczcie sami na składy
22 lip 2021 | 15:48
0
Przecież to przez regulamin, który jest od kilkudziesięciu już lat. Graja tu zespoły młodzieżowe, a od niedawna mogą sobie dobrać 3 zawodników starszych
22 lip 2021 | 22:57
0
Tak co nie zmienia faktu ze jest dosc sporo zawodników topowych klubow którzy maja 23 lata i mniej i nie graja az nasuwa mi sie tu taki mało znany francuski młody zawodnik Mbappé czy cos .
22 lip 2021 | 23:20
0
No tak, ale napisałeś "kiedyś piłka na olimpiadzie miała spore znaczenie", a tak naprawdę to zawsze było tak jak teraz. Polacy trochę oszukiwali ówczesny system, gdyż w czasach komuny nikt nie był oficjalnie zarejestrowany jako piłkarz co pozwalało nam wystawiać najsilniejszą reprezentację i zdobywać medale igrzysk w latach 70-tych. Ale no nie jest to jakiś nowy wybryk, tylko od zawsze IO miało niższą rangę niż mistrzostwa świata lub europy - oczywiście chodzi o pieniądze: UEFA czy FIFA nie zarabiają z igrzysk więc w nosie mają to czy kalendarze rozgrywek będą z nimi kolidować czy nie.
0
A czy przypadkiem na IO moze byc maks 3 pilkarzy w dowolnym wieku? A reszta nie moze przekroczyc 23 roku zycia?? Patrzac na sklad brazyli to tam conajmniej 4 zawodnikow mialo dzis powyzej 25 🧐
22 lip 2021 | 21:49
0
Info z wikipedii: "Z racji przełożenia Igrzysk, FIFA postanowiła zmienić zasadę i dopuścić piłkarzy U24, czyli urodzonych 1 stycznia 1997 r. lub później."

Więc wygląda na to, że jest ok.
22 lip 2021 | 15:31
0
Fajny sparing.
Bo to sparing, prawda? Wielki stadion kompletnie bez widzów...
0
Niemcy w jakimś drugoligowym składzie przyjechali na turniej... Kluby nie puściły zawodników.
22 lip 2021 | 15:45