Cristiano Ronaldo wpadł w furię w hicie Premier League! "Jakim cudem to nie jest czerwona kartka?" [WIDEO]

Screen z Twittera
W niedzielnym hicie Premier League Manchester United mierzył się na własnym boisku z Liverpoolem. Już po pierwszej połowie "Czerwone Diabły" przegrywały 0:4. Przed przerwą kontrolę nad sobą stracił wściekły Cristiano Ronaldo.
Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera. W trzech poprzednich spotkaniach ligowych piłkarze United zdobyli bowiem tylko jeden punkt.
W niedzielę fani "Czerwonych Diabłów" liczyli z pewnością na zdecydowanie lepszą grę swoich ulubieńców w starciu z odwiecznym rywalem, Liverpoolem. Czekało jednak na nich srogie rozczarowanie.
Ekipa Juergena Kloppa w pierwszej połowie wręcz zmiażdżyła rywali. Już w piątej minucie wynik otworzył Naby Keita, po chwili trafił też Diogo Jota, a na 3:0 podwyższył Mohamed Salah.
W doliczonym czasie gry kontrolę nad sobą stracił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, który minionego lata zaliczył głośny powrót do byłego zespołu, był wściekły na fatalną grę drużyny.
Upust emocjom dał w starciu z Curtisem Jonesem. Najpierw faulował rywala, a po chwili, gdy ten już leżał, po gwizdku kopnął w zagarniętą przez piłkarza Liverpoolu futbolówkę.
Ronaldo za to zagranie obejrzał jedynie żółtą kartkę. Spora część dziennikarzy nie ma jednak wątpliwości, że za takie zachowanie Portugalczykowi należał się czerwony kartonik.
Ostatecznie Liverpool rozbił rywali aż 5:0, a hat-trickiem popisał się Mohamed Salah. Pełną relację możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik24 Oct 2021 · 18:44