Cudowne trafienie Jordiego Alby w hicie La Liga! "Soczyste uderzenie to mało powiedziane" [WIDEO]

Screen z TV
FC Barcelona w niedzielnym hicie La Liga mierzy się z Atletico Madryt. W pierwszej połowie przepięknym golem popisał się Jordi Alba, który przymierzył z woleja nie do obrony, pokonując Jana Oblaka.
Starcie na Camp Nou miało sporą wagę. Stawką było bowiem czwarte miejsce w tabeli La Liga, ostatnie dające awans do elitarnej Ligi Mistrzów. W Barcelonie od samego początku mnóstwo się działo.
Już w ósmej minucie "Los Colchoneros" wyszli na prowadzenie za sprawą Yannicka Carrasco. Radość gości nie trwała jednak długo, bo już po chwili kibice "Blaugrany" świętowali przepiękne trafienie.
Akcję prawą stroną boiska przeprowadził Adama Traore. Jego dwa dośrodkowania zostały zablokowane przez rywali, ale futbolówkę przejął jeszcze Dani Alves.
Brazylijczyk dorzucił futbolówkę do zupełnie niepilnowanego Jordiego Alby. Hiszpan popisał się przepięknym uderzeniem z woleja, zdobywając jedną z najładniejszych bramek w całej karierze.
- Co to w ogóle jest za bramka Jordiego Alby! Soczyste uderzenie to mało powiedziane. Zapowiada się meczycho - skomentował Dariusz Kosiński, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".
Jak się okazało, był to początek prawdziwego koncertu gospodarzy. "Blaugrana" wygrała 4:2 dzięki bramkom Gaviego, Ronalda Araujo oraz Daniego Alvesa. Goście odpowiedzieli bramką Luisa Suareza. Pełną relację z meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik06 Feb 2022 · 16:47