Cudowni Duńczycy dokonali niemożliwego! Po niesamowitym meczu wygrali z Rosją i wyszli z grupy! [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 21 cze 2021 | 22:49
Co to był za mecz! Reprezentacja Danii wygrała z Rosją 4:1 (1:0) w spotkaniu trzeciej kolejki fazy grupowej EURO 2020. To oznacza, że podopieczni Kaspera Hjulmanda zagrają w 1/8 finału EURO!
Duńczycy po porażkach w dwóch pierwszych meczach grupowych znaleźli się pod ścianą, ale zachowali szanse na awans. Musieli pokonać Rosjan i liczyć na wygraną Belgów z Finami.
W poniedziałkowy wieczór piłkarze na boisku w Kopenhadze stworzyli znakomite widowisko. Duńczycy niesieni dopingiem kibiców szukali okazji, by otworzyć wynik spotkania. Rosjanie nie pozostawali dłużni i też przeprowadzali groźne ataki.
W 18. minucie refleksem popisał się Schmeichel, który zatrzymał Gołowina. Kilka chwil później na uderzenie zdecydował się Hojbjerg, ale minimalnie się pomylił.
Duńczycy przeważali i w końcu dopięli swego. W 39. minucie stadion eksplodował. Wówczas znakomity uderzeniem popisał się Damsgaard.
Było 0:1 i Rosjanie znaleźli się pod ścianą. Taki wynik wyrzucał ich z EURO. Co więcej - w drugiej połowie podopieczni Stanisława Czerczesowa popełnili koszmarny błąd. Zobnin źle wycofał piłkę, a do niej dopadł Poulsen, który nie zmarnował doskonałej okazji.
Piłkarze "Sbornej" nie złożyli broni. W 69. minucie zdobyli gola kontaktowego. Z rzutu karnego trafił Dziuba i poderwał swoich kolegów do walki. Decyzja o podyktowaniu "jedenastki" wzbudziła jednak duże kontrowersje.
Duńczycy odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Raz za razem nacierali na bramkę rywala. Trzy razy kotłowało się w polu karnym Safonowa. Rosyjski bramkarz w 80. minucie skapitulował po uderzeniu Christensena.
Podopieczni Kaspera Hjulmanda po chwili zadali kolejny cios. Tym razem do siatki trafił Maehle. Wygrana z Rosją dała Danii drugie miejsce w grupie i awans do 1/8 finału. Stało się tak, bo Finowie przegrali z Belgią.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 49

21 cze 2021 | 22:49
0
Zajebiście Duńczycy za skarcenie kacapów! Putin albo kupił sobie meczyk albo pogroził samobójstwem... Brak czerwonej i ten karny to jakiś żart!
0
Brawo Duńczycy. Kolejny piękny mecz i zasłużony awans bo szkoda by było gdyby awansowała Rosja która nic szczególnego na tym EURO nie zagrała Christian może być z was dumny.
0
Ale numery w tej grupie...zajebiście, że wywalili ruskich za burtę 👌
WOW! Dania po 2 meczach 0 pkt. Można? Można. Pokazali dzisiaj jak się gra. Brawo!
0
WOW! Dania po 2 meczach 0 pkt. Można awansować? Można. Pokazali dzisiaj jak się gra. Brawo!
0
Te 3 punkty nie oddają tego co pokazali na boisku i jakie trudy przezwyciężyli,wielka drużyna.
21 cze 2021 | 23:18
0
Mozna, jezeli grupa sie ulozy. Nie czesto sie tak zdarza.
0
Brawo Dania!!!! A "sędzia" drukarz i VAR jedna wielka katastrofa!!!
0
Bardzo dobrze, że wychodzą z grupy :)
21 cze 2021 | 22:55
0
Całe szczęście że Duńczycy grają dalej , A sędzia jaki kawał chuja z tym karnym dla Rosjan , gdzie kilka minut wcześniej Rosjanie powinni grać w 10-tke po faulu technicznym gdzie zawodnik miał już jego żółtko....
21 cze 2021 | 22:54
0
Za takie coś kocham piłkę nożną. Niesamowite jaki Dimunczycy pokazali determinację i charakter
21 cze 2021 | 22:59
0
Wszystko jasne, 4 punkty dają awans, a więc Wszystko w naszych rękach!
21 cze 2021 | 23:06
0
chyba w nogach bo nie grają w siatkówkę ani szczypiorniaka.
0
Brawo Duńczycy. Putin już pewnie nawiczoka mieszka w wielkim garze.
0
Dania zasłużyła na wyjście z grupy jak mało kto!
0
Coś pięknego.Tak gra się w piłkę. Serce i wola walki.
Brawo Duńczycy.
21 cze 2021 | 22:52
0
Dania jednak czarnym kuniem
0
Udało mi się trafnie wytypować czarnego konia 5 lat temu (Walia; doszła do półfinału), teraz stawiałem na Danię. W 1/8 powalczą z Walią właśnie, a potem ewentualnie ktoś z pary, w której faworytem będzie Holandia. Mają szanse na półfinał. I stawiam, że właśnie wtedy zakończą zmagania.
Ależ kapitalny mecz Duńczyków + atmosfera stadionu, mój cichy czarny koń tych mistrzostw bo z Belgią też prezentowali sie bardzo dobrze.
0
Ależ kapitalny mecz Duńczyków + atmosfera stadionu, mój cichy czarny koń tych mistrzostw, ten młody Daamsgard i Mehlen są kapitalni.
21 cze 2021 | 22:56
0
To był pogrom, piękny wieczór w Kopenhadze.
21 cze 2021 | 23:00
0
Ronaldo dobrze powiedział żeby nie pić Coli tylko wodę no ale trener Rosji Czerczesow wypił Cole na konferencji prasowej i dał zły przykład swoim piłkarzom i przez to wysoko przegrali.
21 cze 2021 | 23:07
0
Czy ja wiem czy takiego niemożliwego? Według mnie Dania była faworytem tego meczu.
21 cze 2021 | 23:09
0
To jest ta najpiękniejsza strona futbolu.
21 cze 2021 | 22:57
0
Dobra byli lepsi trzeba im pogratulować. Gratki z piekła do nieba. Od początku mieli pod górkę trzeba się było podnieść metalnie po pierwszym meczu.