Bartłomiej Drągowski coraz bliżej przenosin do La Ligi. Polak ustalił warunki kontraktu

Bartłomiej Drągowski coraz bliżej przenosin do La Ligi. Polak ustalił warunki kontraktu
Lisa Guglielmi/Pressfocus
Autor: Tomasz Włodarczyk 23 cze 2022 | 19:18
Co z przyszłością Bartłomieja Drągowskiego? Bramkarzowi wciąż najbliżej do przenosin do Espanyolu, lecz transfer nie został jeszcze w stu procentach sfinalizowany.
Tydzień temu informowaliśmy, że Southampton zrezygnowało ze sprowadzenia Bartłomieja Drągowskiego ze względu na regulacje utrudniające mu otrzymanie pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii. Do gry w tym samym momencie włączył się Espanyol, który stał się nowym faworytem w wyścigu o transfer piłkarza. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według naszych informacji piłkarz ma już ustalone brzegowe ramy swojego kontraktu, ale wciąż problemem pozostaje cena za bramkarza, jakiej domaga się Fiorentina, obecny pracodawca Drągowskiego. Wciąż trwają negocjacje między włoskim a hiszpańskim klubem, lecz władze Espanyolu są zdecydowani na transfer Polaka, a sam zainteresowany chce przyjść i nawet już orientował się ws. sytuacji na Estadi Cornella-El Prat.
Espanyol złożył kolejną ofertę za 24-letniego zawodnika. Czy "Viola" ją zaakceptuje? To nie jest przesądzone, jednak należy oczekiwać, że rozmowy ws. porozumienia jeszcze potrwają trochę czasu.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
author picture

Tomasz Włodarczyk

Spodobał Ci się tekst tego autora?

Czytaj kolejne
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne