Dramat Arkadiusza Milika! Nieuznany gol na wagę zwycięstwa i czerwona kartka [WIDEO]

Arkadiusz Milik przeżył prawdziwy koszmar w końcówce meczu z Salernitaną. Jego gol na wagę zwycięstwa na 3:2 nie został uznany, a na dodatek Polak dostał czerwoną kartkę.
Milik rozpoczął dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych. W pierwszej połowie jego koledzy radzili sobie dramatycznie.
Najpierw wynik meczu otworzył Antonio Candreva. Później Krzysztof Piątek trafił na 2:0, wykorzystując rzut karny.
W drugiej połowie "Juve" ruszyło do odrabiania strat. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Bremer. W doliczonym czasie gry Leonardo Bonucci doprowadził do remisu.
W 94. minucie Milik wpakował piłkę do siatki. Uradowany Polak zdjął koszulkę, aby celebrować swoje trafienie.
Arbiter pokazał Milikowi drugą żółtą kartkę za zdjęcie koszulki. Na dodatek po interwencji systemu VAR jego gol nie został uznany z powodu spalonego, na którym był Bonucci. Zgodnie z przepisami, w takiej sytuacji kartka przyznana za celebrację nie zostaje anulowana wraz z golem. Juventus zremisował z Salernitaną 2:2.
Adam Kłos11 Sep 2022 · 22:50