Gol Krzysztofa Piątka w meczu z Juventusem! Debiutanckie trafienie dla Salernitany [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił debiutanckiego gola dla Salernitany. 27-latek wykorzystał rzut karny w meczu z Juventusem, a jego zespół zremisował ze "Starą Damą" 2:2.
Saga transferowa z udziałem "Pio" trwała niemal do końca okienka transferowego. Ostatecznie napastnik Herthy Berlin na zasadzie wypożyczenia trafił do Salernitany.
W poprzedniej kolejce Piątek zadebiutował w nowym zespole. Przeciwko Empoli rozegrał 35 minut po wejściu z ławki rezerwowych.
Dziś Piątek dostał szansę gry w pierwszym składzie. Salernitana doskonale rozpoczęła mecz z Juventusem, bowiem wynik meczu otworzył Antonio Candreva.
Pod koniec pierwszej połowy strzał Piątka został zablokowany ręką przez Bremera. Arbiter podyktował rzut karny, który Polak zamienił na bramkę.
Dla Piątka to już 30. gol w Serie A. We włoskiej ekstraklasie rozegrał on dotychczas 71 spotkań.
W końcówce spotkania Juventusu z Salernitaną prawdziwy koszmar przeżył Arkadiusz Milik. Jego gol na wagę zwycięstwa nie został uznany, a na domiar złego Polak obejrzał czerwoną kartkę.
Adam Kłos11 Sep 2022 · 21:42
Źródło: Twitter