Real Madryt. Hat-trick Karima Benzemy w meczu z PSG! Francuz rzucił rywali na kolana! [WIDEO]

Screen Polsat Sport
Real Madryt pokonał PSG w 1/8 finału Ligi Mistrzów! Katem Francuzów okazał się Karim Benzema, który bezwzględnie wykorzystał olbrzymie błędy rywala.
"Królewscy' mieli spore problemy z Francuzami podczas starcia w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przyjezdni regularnie organizowali akcje ofensywne, które zagrażały bramce Realu Madryt.
Ostatecznie gola na 1:0 zdołał strzelić Kylian Mbappe, który wykorzystał świetne podanie od Neymara Jr. Było to drugie trafienie Francuza w tym meczu, ale pierwsze zdobyte w prawidłowy sposób. Przy wcześniejszej sytuacji na spalonym znajdował się bowiem Nuno Mendes, który dogrywał do niego piłkę.
W drugiej połowie Real Madryt ruszył do rozpaczliwej ofensywny. Podopieczni Carlo Ancelottiego musieli bowiem odrobić dwubramkową stratę. Z niespodziewaną pomocą postanowił wyjść Gianluigi Donnarumma.
Włoch w pierwszej odsłonie dzisiejszego starcia zdołał znakomicie obronić strzał Karima Benzemy, lecz w 61. popełnił dramatyczny w skutkach błąd. Bramkarz PSG zlekceważył pressing ze strony francuskiego napastnika i zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej. Gol dla Realu Madryt był wówczas kwestią sekund.
Do siatki trafił wówczas niezawodny Karim Benzema, który przywrócił "Królewskim" nadzieję na awans do kolejnej rundy.
Remis nie utrzymał się jednak długo. Już w 76. minucie ponownie bramkę zdobył Karim Benzema. Jeśli ktoś jednak myślał, że Francuz zatrzyma się na dublecie, był w dużym błędzie. Napastnik "Królewskich" w 78. minucie skompletował hat-tricka, błyskotliwie wykorzystując pomyłkę Marquinhosa. Tym samym snajper Realu Madryt postawił swój zespół w bardzo komfortowej sytuacji.
Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Realu Madryt. Relację z przebiegu tego spotkania znajdziecie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk09 Mar 2022 · 22:29