Duża kontrowersja w meczu FC Barcelony. Lahoz przegapił faul na Robercie Lewandowskim w polu karnym? [WIDEO]

Duża kontrowersja w meczu FC Barcelony. Lahoz przegapił faul na Lewandowskim w polu karnym? [WIDEO]
FC Barcelona w sobotni wieczór rywalizowała na wyjeździe z Sevillą w meczu 4. kolejki La Liga. Już w siódmej minucie doszło do sporej kontrowersji z udziałem Roberta Lewandowskiego.
Polski napastnik znakomicie spisuje się na początku sezonu w lidze hiszpańskiej. "Lewy" szybko stał się największą gwiazdą drużyny, która znów ma grać o najwyższe cele.
Spotkanie z Sevillą miało być dla "Blaugrany" pierwszym prawdziwym testem w tych rozgrywkach. Na Estadio Sanchez Pizjuan od samego początku działo się bardzo dużo.
Już w siódmej minucie byliśmy świadkami sporej kontrowersji w polu karnym. Wówczas Lewandowski wpadł w "szesnastkę", a przeszkodzić próbowało mu dwóch piłkarzy Sevilli.
Polak przepchnął jednego rywala, po czym przewrócił się po starciu z Marcosem Acuną. Wydawało się, że Argentyńczyk w całej sytuacji faulował Lewandowskiego.
Obrońca Sevilli nie dotknął bowiem piłki, za to wpadł na napastnika "Barcy". Sędziujący to spotkanie Mateu Lahoz nie użył jednak gwizdka i nie podyktował rzutu karnego.
W całej sytuacji nie interweniował także system VAR. Wielu kibiców jest zdania, że arbiter popełnił w tej sytuacji spory błąd i "Blaugrana" powinna mieć "jedenastkę".
FC Barcelona w meczu z Sevillą wygrała 3:0. Podsumowanie spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik03 Sep 2022 · 21:38