El. ME. Kapitalny gol Roberta Lewandowskiego! Polak przeprowadził niesamowity rajd! [WIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców w meczu Polska - Słowenia w el. ME.
Lewandowski znalazł się w pierwszym składzie na ostatni mecz el. EURO 2020. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 1:1. Dla Polski najpierw trafił Szymański, a chwilę później Słoweńcy odpowiedzieli za sprawą Matavża.
W 54. minucie sprawę w swoje ręce wziął Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski przeprowadził kapitalną, indywidualną akcję. Lewy ograł kilku rywali, wpadł w pole karne i oddał strzał, piłka wpadła do bramki tuż przy słupku.
Dla Lewandowskiego to 61. gol w reprezentacji Polski.

Daniel Makarewicz19 Nov 2019 · 22:08
Źródło: własne/Twitter