FC Barcelona. Asysta Roberta Lewandowskiego w El Clasico! Doskonałe podanie Polaka [WIDEO]

Asysta Roberta Lewandowskiego w El Clasico! Doskonałe podanie Polaka [WIDEO]
Robert Lewandowski zanotował asystę w meczu Barcelony z Realem Madryt w finale Superpucharu Hiszpanii. Kapitan reprezentacji Polski znakomicie obsłużył Gaviego.
Tylko początek pierwszej połowy był wyrównany. Szybko zarysowała się przewaga Barcelony, która była blisko objęcia prowadzenia w 13. minucie. Po strzale Lewandowskiego i interwencji Courtois piłka zatrzymała się na słupku.
Starania Barcelony przyniosły efekt w 34. minucie. Złe podanie Ruedigera do Camavingi wykorzystał Busquets. Piłka trafiła do Dembele, ten zagrał do Pedriego, który natychmiast wypatrzył Lewandowskiego. Polak, który był ustawiony przed polem karnym, doskonale zagrał do wbiegającego w szesnastkę Gaviego. Ten trafił do bramki Realu.
Dla Lewandowskiego to już piąta asysta w barwach Barcelony. Pod koniec pierwszej połowy dołożył jeszcze gola, którego obejrzycie TUTAJ.
Finał Superpucharu Hiszpanii nadal trwa. Po 45. minutach Barcelona wciąż prowadziła z Realem 2:0.
Na Meczykach prowadzimy tekstową relację na żywo z dzisiejszego El Clasico. Możecie ją śledzić TUTAJ.
Marcin Karbowski15 Jan 2023 · 20:44