FC Barcelona. Robert Lewandowski z golem w El Clasico! Wielki wieczór Polaka w finale Superpucharu [WIDEO]

Robert Lewandowski z golem przeciwko Realowi! Wielki wieczór Polaka w finale Superpucharu Hiszpanii [WIDEO]
Robert Lewandowski strzelił gola dla Barcelony w meczu z Realem Madryt w finale Superpucharu Hiszpanii. Polak powyższył wynik na 2:0.
Lewandowski od początku meczu był widoczny. Już po kilkunastu minutach był blisko strzelenia gola, ale piłka po jego uderzeniu i interwencji Courtois trafiła w słupek.
Polak miał kluczowy udział już przy pierwszym golu dla swojej drużyny. Zaliczył wówczas świetną asystę przy golu Gaviego. Jego podanie możecie obejrzeć TUTAJ.
Na przerwę Lewandowski schodził nie tylko z asystą, ale też z golem. Strzelił go w 45. minucie. Polak wykończył wówczas szybką akcję i podanie Gaviego. Courtois był bez szans.
Dla Lewandowskiego był to już 20 gol w tym sezonie w barwach Barcelony. Przeciwko Realowi rozgrywa w niej 22. mecz.
Barcelona w pierwszej połowie była stroną dominującą. Po 45. minutach prowadziła 2:0. Na Meczykach prowadzimy tekstową relację na żywo z dzisiejszego El Clasico. Możecie ją śledzić TUTAJ.
Marcin Karbowski15 Jan 2023 · 20:51