FC Barcelona. Leo Messi narzekał na sędziego. "To niewiarygodne, desperacko chciał mi dać kartkę" [WIDEO]

Barcelona pokonała wczoraj Real Valladolid 1:0. Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji.
Ronald Koeman podjął ryzykowną decyzję o wystawieniu w pierwszym składzie Leo Messiego oraz Frenkiego de Jonga. Obaj byli zagrożeni absencją za nadmiar żółtych kartek. Ewentualne upomnienie w meczu z Valladolid oznaczałoby konieczność opuszczenia sobotniego El Clasico. Messi czuł, że arbiter Jaime Latre chce wykorzystać napiętą sytuację. Argentyńczyk dał wyraz swojej frustracji w przerwie poniedziałkowego spotkania.
- To niewiarygodne! On desperacko robi wszystko, żeby dać mi tę kartkę - grzmiał kapitan Barcelony, schodząc do szatni.
W drugiej części spotkania to kibice Realu Valladolid mogli zacząć narzekać na pracę sędziego. W 79. minucie Oscar Plano otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę po sfaulowaniu Ousmane'a Dembele. Burmistrz Valladolid za pośrednictwem Twittera przekazał, że to jawna kradzież i wielki wstyd.
Ostatecznie ani Messi, ani de Jong nie trafili do notesu arbitra, co oznacza, że będą mogli wystąpić w nadchodzącym meczu z Realem Madryt.
Adam Kłos06 Apr 2021 · 07:03
Źródło: Twitter