FC Barcelona. Leo Messi trząsł się z zimna. Nietypowe sceny podczas El Clasico [WIDEO]

Leo Messi trząsł się z zimna. Nietypowe sceny podczas El Clasico [WIDEO]
Nietypowa sytuacja podczas El Clasico. Pod koniec meczu Leo Messi zdecydował się na zmianę przemoczonej koszulki.
Sobotniej rywalizacji Realu z Barceloną (2:1) towarzyszyło prawdziwe oberwanie chmury. Lało przede wszystkim w drugiej połowie - nawet na ekranach telewizorów można było bez trudu zauważyć potężne strumienie wody spadające na boisko.
Warunki, w jakich przyszło grać, nie pozostały bez wpływu na komfort piłkarzy. Telewizyjne kamery zarejestrowały nietypowy obrazek. W 79. minucie Messi stał przy linii bocznej i dosłownie trząsł się z zimna.
Po chwili realizator zaprezentował kolejne obrazki z Argentyńczykiem w roli głównej. Gwiazdor Barcelony przebierał się przy linii bocznej.
Zmiana koszulki nie wpłynęła pozytywnie na grę Messiego, który w całym meczu zaprezentował się po prostu słabo - o jego mizernych występach w ostatnich klasykach piszemy TUTAJ. Jego grę w sobotni wieczór oceniliśmy na 3 (skala 1-10) - uzasadnienie tej noty znajdziecie TUTAJ.
Marcin Karbowski11 Apr 2021 · 07:38
Źródło: Twitter, marca.com