FC Bayern. Niemcy ocenili Roberta Lewandowskiego. "Walczył z sędzią i ze sobą"

Niemcy ocenili Roberta Lewandowskiego. "Walczył z sędzią i ze sobą"
Julian Finney - UEFA / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 28 lis 2020 | 19:23
Robert Lewandowski strzelił kolejnego gola w tym sezonie ligi niemieckiej, ale tamtejsze media tym razem nie rozpływają się nad jego grą. - Walczył z sędzią i ze sobą - komentuje portal Sport.de.
Lewandowski strzelił gola w końcówce pierwszej połowy - jego trafienie z dystansu dało Bayernowi prowadzenie 2:1. Był to jego dwunasty gol w tym sezonie Bundesligi.
Internetowe wydanie dziennika "Abendzeitung Muenchen" oceniło grę Lewandowskiego na 2 (skala 1-6, 1 jest notą najwyższą).
- Był w ogniu już od samego początku, jego strzał wylądował na słupku. Później uderzył znikąd po kontrataku. To jego dwunasty gol w tym sezonie Bundesligi - podsumowano.
Punkt mniej kapitanowi reprezentacji Polski przyznał portal Sport.de.
- Już w 3. minucie miał stuprocentową sytuację, ale jego strzał z pięciu metrów zatrzymał się na słupku. Cały czas walczył z sędzią i - prawdopodobnie - sobą - komentuje portal.
Dziennik "Sueddeutsche Zeitung" tradycyjnie nie wystawił oceny liczbowej, lecz poprzestał na krótkiej recenzji gry Lewandowskiego.
- Polak i Manuel Neuer mogą grać stosunkowo słabo, ale i tak pokażą jedną albo dwie akcje na poziomie światowym. Tuż przed przerwą Lewandowski uderzył piłką toczącą się równolegle do pola karnego w bramkę z taką siłą, że trudno winić bramkarza. To był za mocny strzał - podsumowała gazeta.
Źródło: Abendzeitung, sport.de, Sportowe Fakty

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 14

28 lis 2020 | 21:11
0
Koleś miał piłkę przy nodze w pierwszej połowie może kilka razy a i tak strzelił zajebistego gola. Te Pavardy, Gnabry i reszta mogą mu buty nosić
28 lis 2020 | 20:46
0
Piłkarz tej klasy może się zachowywać jak makak. Ale i tak będąc na murawie robi różnice. Wielu zachowuje się jak makaki a ich obecność na boisku ciężko dostrzec
28 lis 2020 | 21:45
0
Jakie to ma znaczenie dla nas Polaków ? Jak Świat , Światem , nigdy Niemiec nie będzie Polakami bratem !
29 lis 2020 | 02:28
0
Amen.
29 lis 2020 | 01:06
0
Siedzi mu ten menago w glowie, oj widac siedzi. Przed aferą gral 100% lepiej.
28 lis 2020 | 21:17
0
Co za bzdura!
Nie wiem co ten niemiecki baran ogladał,ALE JA NIE WIDZIAŁEM BY OIŁKA SIĘ TOCZYŁA SIE RŁÓWNOLEGLE DO POLA KARNEGO.Ale widziałem jak przeleciała dystans ponad 20 metrów w powietrzu na wysokości kikudziesięciu centymetrów i obok rąk bramkarza wpadła do siatki.
Mylę się?
28 lis 2020 | 22:06
0
Ty tak naprawdę? Chodzi o to, co było przed strzałem. Piłka w istocie toczyła się równolegle do linii pola karnego.
29 lis 2020 | 06:27