Fenomenalny gol Roberta Lewandowskiego! Indywidualna akcja i idealny strzał snajpera FC Barcelony [WIDEO]

Fenomenalny gol Roberta Lewandowskiego! Indywidualna akcja i idealny strzał snajpera Barcelony [WIDEO]
Robert Lewandowski nie zatrzymuje się w barwach FC Barcelony. 34-letni napastnik strzelił gola w meczu z Mallorką.
"Lewy" od drugiej kolejki La Liga utrzymuje niesamowitą regularność. Po bezbramkowym remisie z Rayo Vallecano Polak wpisywał się na listę strzelców w każdym meczu ligowym.
Przed przerwą reprezentacyjną snajper skompletował dublet w starciu z Elche. W narodowych barwach niestety nie udało mu się zdobyć bramki przeciwko Holandii i Walii.
Dziś Lewandowski wrócił jednak do strzeleckiej formy. Polak w 20. minucie meczu z Mallorką przeprowadził kapitalną akcję.
Snajper wbiegł w pole karne, następnie nawinął Martina Valjenta. Polak skończył akcję, oddając idealne uderzenie, po którym piłka wpadła do siatki.
Lewandowski z dorobkiem dziewięciu trafień jest liderem klasyfikacji strzelców La Liga. Jego przewaga nad drugim Borją Iglesiasem wynosi trzy gole.
Barcelona wygrała z Mallorką 1:0. Obszerne podsumowanie spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Adam Kłos01 Oct 2022 · 21:23
Źródło: Twitter