Gol i dwie asysty Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie! Co za początek Polaka, bawi się z rywalami [WIDEO]

Robert Lewandowski zanotował genialny początek spotkania o Puchar Gampera. Polak najpierw otworzył wynik meczu w trzeciej minucie, a później asystował przy dwóch golach Pedriego.
Kapitan reprezentacji Polski nie był skuteczny podczas tournee FC Barcelony po USA. Spadła na niego spora krytyka szczególnie po ostatnim meczu. W niedzielę mógł po raz pierwszy zaprezentować się jednak w meczu na Camp Nou.
Lewandowski został bardzo owacyjnie powitany przez zgromadzonych na stadionie kibiców. Nie musieli oni długo czekać na to, aż ich nowy idol pokaże klasę podczas meczu o Puchar Gampera.
Już w trzeciej minucie FC Barcelona wyszła na prowadzenie w spotkaniu z UNAM Pumas. Prostopadłą piłkę do "Lewego" zagrał Pedri, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Najpierw minął golkipera rywali, a później z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Tym samym mógł świętować swojego pierwszego gola w barwach FC Barcelony.
Niespełna dwie minuty później było już 2:0, a Lewandowski znów miał wkład w bramkę. Tym razem to on występował w roli asystenta, znakomicie obsłużył Pedriego, a Hiszpan z bliska dopełnił formalności.
To wcale nie był koniec popisów Lewandowskiego. W 19. minucie Pedri podwyższył wynik na 4:0 (wcześniej trafił też Dembele), a Polak podawał do Hiszpana piętką. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.
Ostatecznie FC Barcelona wygrała cały mecz 6:0. Pełną relację ze spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik07 Aug 2022 · 20:25