Magia Roberta Lewandowskiego na Camp Nou! Asysta piętką Polaka, demolka w wykonaniu FC Barcelony! [WIDEO]

Robert Lewandowski w niedzielny wieczór ze znakomitej strony pokazał się na Camp Nou. Polak w ciągu zaledwie 19 minut zaliczył gola oraz dwie asysty. Przy drugiej z nich dogrywał do Pedriego piętką.
Tradycyjne przedsezonowe spotkanie o Puchar Gampera to dla FC Barcelony generalny test przed nowym sezonem. Trzeba przyznać, że wypadł on niezwykle okazale od samego początku.
Już po pięciu minutach "Blaugrana" prowadziła 2:0. Pierwsze skrzypce w barwach gospodarzy grali Robert Lewandowski i Pedri. Obaj zaliczyli gola oraz asystę. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Współpraca tej dwójki na Camp Nou przynosiła fenomenalne efekty. Po raz kolejny kibice przekonali się o tym już w 19. minucie spotkania, kiedy Hiszpan i Polak wypracowali jeszcze jednego gola.
Napastnik po raz drugi w tym spotkaniu występował w roli asystenta. Jego podanie było nie tylko precyzyjne, ale też efektowne. Do Pedriego zagrał bowiem piętką.
Ten ostatni bez problemu wykorzystał natomiast sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Tym samym FC Barcelona po niespełna 20 minutach prowadziła już 4:0.
W drugiej połowie Xavi dokonał kilku zmian, Lewandowski zszedł z boiska w 60. minucie. Na początku tej części spotkania wynik na 5:0 podwyższył Pierre-Emerick Aubameyang. Rezultat ustalił Frenkie de Jong. Pełną relację przeczytacie TUTAJ.
Maciej Pietrasik07 Aug 2022 · 20:40