Gol Milika nie zbawił Juventusu. Kolejna porażka, "Stara Dama" pogrąża się w kryzysie [WIDEO]

Juventus ostatecznie przegrał z Benfiką 1:2 (1:1). Jedynym pocieszeniem dla polskich kibiców "Starej Damy" może być trafienie Arkadiusza Milika.
Środowe spotkanie w ramach Ligi Mistrzów zaczęło się dla Juventusu bardzo dobrze. Już w 4. minucie Włosi objęli prowadzenie - bohaterem został Arkadiusz Milik, który zanotował świetne uderzenie głową.
Później jednak nic już nie szło po myśli "Starej Damy". Gospodarze popełniali błędy, co Benfika skwapliwie wykorzystywała. Zaczął Joao Mario, który w 43. minucie trafił z rzutu karnego.
Po zmianie stron Juventus ruszył po gola, który mógłby zmienić bieg wydarzeń. Tak się jednak nie stało, bowiem turyńczycy jedynie walili głową w mur. W 51. minucie pomylił się Milik, któy tym razem przegrał pojedynek z bramkarzem.
To zaś napędziło przyjezdnych. Już w 55. minucie prowadzenie Benfice dał David Neres. To - jak się okazało - wystarczyło, aby Portugalczycy zainkasowali trzy punkty.
"Stara Dama" nie zdołała bowiem znaleźć recepty na sforsowanie defensywy rywala. Tym samym Juventus przegrał 1:2 (1:1) i po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów 2022/23 ma na swoim koncie zero punktów.
Hubert Kowalczyk14 Sep 2022 · 23:02