Gol Nicoli Zalewskiego w Serie A! Wyjątkowe trafienie reprezentanta Polski [WIDEO]

Nicola Zalewski udanie kończy sezon ligowy. Reprezentant Polski trafił do siatki w meczu ze Spezią.
AS Roma próbuje dziś odkuć się po bolesnej porażce. Cztery dni temu "Giallorossi" przegrali z Sevillą w finale Ligi Europy. Podopieczni Jose Luisa Mendilibara pokonali rzymian w serii rzutów karnych.
Nicola Zalewski rozpoczął finałowe starcie z Andaluzyjczykami na ławce rezerwowych. Dziś Jose Mourinho posłał Polaka w bój od pierwszej minuty.
Pod koniec pierwszej połowy meczu ze Spezią 21-latek trafił do siatki. Wahadłowy posłał wrzutkę pole karne, jednak żaden z jego kolegów nie dotknął piłki i ta wpadła do siatki.
Dla Zalewskiego jest to drugi gol w tym sezonie ligowym. W marcu trafił on jeszcze do siatki podczas meczu z Sassuolo.
Zalewski doprowadził do remisu 1:1. Wcześniej wynik meczu otworzył Dimitrios Nikolaou. Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Romy 2:1. "Giallorossi" obronili miejsce w tabeli gwarantujące grę w Lidze Europy, a Spezia będzie zmuszona do walki o utrzymanie w meczu barażowym. Szerzej na ten temat piszemy TUTAJ.
Adam Kłos04 Jun 2023 · 21:54