Jeszcze większe kłopoty reprezentacji Polski. Kontuzja kluczowego gracza, problemy zdrowotne Krystiana Bielika

Paweł Andrachiewicz/Pressfocus
Polska fatalnie rozpoczęła mecz z Czechami. Poza straconymi bramkami w pierwszej połowie z problemami zdrowotnymi zmagali się Matty Cash i Krystian Bielik.
Spotkanie rozgrywane w Pradze rozpoczęło się w najgorszy możliwy sposób dla biało-czerwonych. Już po trzech minutach podopieczni Fernando Santosa przegrywali 0:2.
Poza dwoma bramkami Polacy stracili szybko ważne ogniwo drużyny. W 7. minucie problemy zdrowotne zgłosił Matty Cash.
Prawy obrońca Aston Villi niestety nie zdołał kontynuować gry. Musiał go zmienić Robert Gumny.
Jeszcze przed przerwą sztab medyczny reprezentacji Polski musiał znów interweniować. Tym razem ucierpiał Krystian Bielik, który został uderzony w twarz.
Początkowo gracz Birmingham nie potrzebował zmiany. Po krótkiej przerwie Bielik wrócił do gry, ale na drugą połowę już nie wyszedł. Fernando Santos w jego miejsce wprowadził Karola Świderskiego.
Adam Kłos24 Mar 2023 · 21:35