Karim Benzema o centymetry od cudownego gola! Co za bomba napastnika Realu Madryt

Karim Benzema jest w świetnej formie. Niewiele brakowało, a Francuz w pierwszej połowie meczu Realu z Chelsea strzeliłby gola, który mógłby śmiało kandydować do miana trafienia sezonu w Lidze Mistrzów.
Pierwsze z półfinałowych starć toczyło się w zawrotnym tempie. Jako pierwsza przycisnęła Chelsea, która po golu Pulisicia objęła prowadzenie w 14. minucie.
Real próbował odpowiedzieć, ale miał problem, by stworzyć sobie czystą okazję do strzelenia gola. Benzema jest jednak w takiej formie, że stanowi zagrożenie dla rywali nawet w mniej oczywistych sytuacjach.
Francuz był blisko strzelenia gola w 23. minucie. Przejął wówczas piłkę w środku boiska, pociągnął z nią trochę i kropnął z 20 metrów. Do szczęścia zabrakło mu centymetrów. Mendy nie zdołał skutecznie interweniować, ale piłka trafiła w słupek jego bramki. Niewiele brakowało, a oglądalibyśmy cudownego gola.
Kilka minut później Real doprowadził do wyrównania. Benzema trafił do bramki po rozegraniu rzutu rożnego.
Mecz Realu z Chelsea zakończył się remisem 1:1. Podsumowanie przeczytacie TUTAJ.
Marcin Karbowski27 Apr 2021 · 21:43