Kevin De Bruyne zaskoczył Keylora Navasa. "Centrostrzał zawitał na salony Champions League" [WIDEO]

Kevin De Bruyne zdobył gola w meczu z PSG w półfinale Ligi Mistrzów. Trafienie Belga wywołało spory entuzjazm wśród dziennikarzy na Twitterze.
Piłkarze Manchesteru City wygrali dziś z PSG w hicie Champions League. W pierwszej połowie to jednak paryżanie prezentowali się lepiej i zasłużenie prowadzili 1:0 po golu Marquinhosa.
"The Citizens" przez długi czas nie mogli znaleźć swojego rytmu. Do ataku poderwał ich w 64. minucie Kevin De Bruyne. Belg totalnie zaskoczył golkipera PSG.
Pomocnik zdecydował się na dośrodkowanie piłki w pole karne. Do wysoko zawieszonej futbolówki nie doskoczył żaden zawodnik. Na to zagranie nie zareagował również Keylor Navas.
Jak się okazało, pomocnikowi City wyszedł klasyczny "centrostrzał". Bramkarz PSG dał się zaskoczyć i po chwili musiał wyciągać piłkę z siatki.
- Centrostrzał zawitał na salony Champions League - skomentował Jan Kałucki z "Canal+ Sport".
- To była wrzutka w stylu Rafała Siadaczki - dodał Krzysztof Stanowski z "Weszło".
- Keylor Navas do ekstraklasy może ostatecznie nie trafił, ale ekstraklasa trafiła Navasa - podsumował Piotr Majchrzak ze "Sport.pl".
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1 dla Manchesteru City. Więcej o przebiegu spotkania przeczytasz TUTAJ.
Daniel Makarewicz28 Apr 2021 · 22:33