Kolejna porażka Manchesteru United! Obrońca "Czerwonych Diabłów" ograny jak dziecko [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Manchester United przegrał z AFC Bournemouth 0:1 (0:1) w wyjazdowym spotkaniu 11. kolejki Premier League.
Wydawało się, że poprzedniej niedzieli piłkarze Ole Gunnara Solskjaera wreszcie pożegnali się ze słabą formą, gdyż pokonali Norwich City. Wcześniej zaliczyli serię czterech meczów ze stratą punktów.
W dzisiejszym starciu z "Wisienkami" okazało się, że zwycięstwo Manchesteru United w 10. kolejce było - z przymrużeniem oka - wypadkiem przy pracy. "Czerwone Diabły" wciąż prezentują się zdecydowanie poniżej oczekiwań.
W pierwszej połowie goście mieli wyraźny problem ze stworzeniem groźnej akcji pod bramką rywali. Nie zachwycili także w obronie, w której popełnili bardzo poważny błąd tuż przed przerwą.
Joshua King otrzymał piłkę kilka metrów przed bramką gości. Bez problemu przerzucił ją nad kryjącym go obrońcą, obrócił się i strzelił gola.
Po przerwie piłkarze Manchesteru United nie zdołali zdobyć bramki wyrównującej. Przeciwnie, gospodarze przez znaczną część drugiej połowy naciskali i byli bliscy podwyższenia wyniku, ale ostatecznie skończyło się na ich skromnej wygranej 1:0.