Kolejne trafienie Adriana Mierzejewskiego. Polak wykorzystał fenomenalną asystę [WIDEO]

screen z twittera
Adrian Mierzejewski zdobył bramkę w wygranym przez jego Chongqing Lifan meczu z Qinqdao Huanghai (3:0). Polak ustalił wynik spotkania w 71. minucie.
Jeszcze do 58. minuty meczu na tablicy było 0:0. Później jednak na boisku istnieli już tylko goście. Najpierw gola otwierającego wynik spotkania strzelił Fernandinho, a kilka minut później na 2:0 podwyższył Alan Kardec.
Ostatnie słowo należało do Adriana Mierzejewskiego. Polski pomocnik wykorzystał znakomite zagranie piętą kolegi z drużyny, pewnie posyłając piłkę do siatki.
To trzeci mecz z rzędu, gdy “Mierzej” wpisuje się na listę strzelców. Ostatnio do bramki dołożył dwie asysty, a wcześniej popisał się fenomenalnym rajdem przez połowę boiska.
W bieżącym sezonie Polak ma na koncie właśnie trzy trafienia, które zaliczył w ośmiu rozegranych meczach. Może się też pochwalić pięcioma asystami. Jego drużyna w swojej grupie ligi chińskiej zajmuje piąte miejsce na osiem drużyn, ale do trzeciej i czwartej drużyny traci zaledwie jedno oczko.
Adam Nowacki16 Sep 2020 · 14:06
Źródło: Twitter