Kompromitacja Bartłomieja Drągowskiego! Sprezentował rywalom gola, dostał czerwoną kartkę [WIDEO]

Bartłomiej Drągowski wrócił dziś do składu Fiorentiny. Polak popełnił kilka poważnych błędów w meczu z Napoli.
Bramkarz od października leczył kontuzję uda. Doznał jej także w starciu z neapolitańczykami.
Vincenzo Italiano zdecydował się wystawić 24-latka na mecz w Coppa Italia. Golkiper niestety sprezentował rywalom gola.
W 44. minucie Drągowski źle wyprowadził piłkę. Podał wprost pod nogi rywala, a całą akcję sfinalizował Dries Mertens, doprowadzając do remisu 1:1. Wcześniej wynik spotkania otworzył Dusan Vlahović.
Jakby tego było mało, po kilku minutach Drągowski wyleciał z boiska. Polak niepotrzebnie wyszedł przed pole karne, piłka zagrywana z głębi pola go minęła, po czym sfaulował Eljifa Elmasa, który pędził na pustą bramkę. Arbiter nie wahał się ani chwili i pokazał "Drago" czerwoną kartkę.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Fiorentiny 5:2. Podsumowanie meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Adam Kłos13 Jan 2022 · 18:52