Korona chciała zerwać łatkę brutali. Jej piłkarz dostał czerwoną kartkę w 12. minucie. "Bandyterka" [WIDEO]

Korona Kielce tylko przez nieco ponad dziesięć minut grała w pełnym składzie przeciwko Warcie Poznań. Już na początku meczu brutalnie rywala sfaulował Sasa Balić.
Korona słynie ze zdecydowanej gry. Przed meczem Piotr Malarczyk twierdził, że jego drużyna jest oceniana na podstawie niesprawiedliwego stereotypu.
- Została nam przypięta łatka brutali. Każdy faul jest na potwierdzenie tej tezy. Ja się z tym nie zgadzam. To nie ma miejsca - mówił Malarczyk w Canal+.
Szybko kłam jego teorii zadał kolega z drużyny - Sasa Balić brutalnie sfaulował Miguela Luisa. Początkowo za swoje zachowanie otrzymał tylko żółtą kartkę. Sędzia po obejrzeniu powtórki wyrzucił go z boiska.
- Bandyterka. Atak wyprostowaną nogą z naskoku w okolice kostki - skomentował ekspert sędziowski Łukasz Rogowski.
Dla Balicia była to druga bezpośrednia czerwona kartka w Ekstraklasie. Dwukrotnie został też wyrzucony z boiska po obejrzeniu dwóch żółtych kartoników.
Poniedziałkowy mecz zakończył się zwycięstwem Warty. "Zieloni" wygrali z Koroną 1:0. Piszemy o tym TUTAJ.
Marcin Karbowski15 Aug 2022 · 20:33
Źródło: Twitter