Warta Poznań wykorzystała grę w przewagę. Drugie zwycięstwo "Zielonych" w sezonie [WIDEO]

Warta Poznań wygrała drugi mecz w tym sezonie Ekstraklasie. "Zieloni" pokonali na wyjeździe Koronę 1:0.
Gospodarze już od 12. minuty grali w osłabieniu. Czerwoną kartkę za faul na Miguelu Luisie dostał Sasa Balić. O jego zachowaniu szerzej piszemy TUTAJ.
Zwycięski gol dla Warty padł w 36. minucie. Michał Kopczyński wykorzystał rzut karny, który został podyktowany za zagranie ręką Adriana Danka.
Korona mogła szybko doprowadzić do wyrównania. Blisko gola była w 39. minucie. Po strzale Kyryło Petrowa piłka odbiła się od słupka.
Po przerwie kielczanie nie mieli już tak dobrych okazji. W końcówce meczu celnie na bramkę główkował Jewgienij Szykawa, ale piłkę złapał Adrian Lis.
Dla Warty to drugie zwycięstwo w sezonie. "Zieloni" mają na swoim koncie sześć punktów. Korona zdobyła dotąd o jedno oczko więcej.
Marcin Karbowski15 Aug 2022 · 20:59