Kompromitujący błąd Manuela Neuera! Bayern stracił gola przez swojego kapitana [WIDEO]

Straszny błąd Manuela Neuera! Kiks kapitana Bayernu Monachium zakończył się golem dla Eintrachtu Frankfurt.
Mistrzowie Niemiec w pierwszej połowie przejechali się po rywalu. Strzelili aż pięć goli, mogli nawet kilka więcej.
Po przerwie Bayern spuścił z tonu. Nie atakował rywali z taką werwą, nie stwarzał sobie tylu okazji pod ich bramką.
Eintracht już na początku drugiej połowy wbił piłkę do bramki Bayernu, ale po analizie VAR trafienie nie zostało uznane z powodu spalonego.
Gospodarze w końcu mogli jednak świętować gola. Pomógł im w tym Neuer. Kapitan Bayernu poza polem karnym przyjął piłkę podawaną przez Lucasa Hernandeza. Zamiast szybko ją wybić, wdał się w pojedynek z Muanim. Dryblował jednak nieudolnie - napastnik Eintrachtu zabrał mu piłkę i z dystansu kopnął do opuszczonej bramki.
Bayern wygrał z Eintrachtem aż 6:1. Szeroko o wydarzeniach z Frankfurtu piszemy TUTAJ.
Marcin Karbowski05 Aug 2022 · 22:07