Lech Poznań wreszcie wygrał w Ekstraklasie! Kolejny gol niezawodnego Ishaka [WIDEO]

Piotr Matusewicz / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 30 lis 2020 | 19:54
Pierwsze od niemal dwóch miesięcy ligowe zwycięstwo Lecha Poznań! "Kolejorz" po golu Mikaela Ishaka pokonał Lechię Gdańsk 1:0.
Pierwsza połowa rozczarowała. Na boisku działo się niewiele ciekawego, brakowało spięć pod bramkami, tempo było kiepskie. Bliżej strzelenia gola był Lech - tuż przed przerwą Sykora przymierzył z dystansu, ale piłka nieznacznie minęła okienko bramki Lechii.
"Kolejorz" mocniej rozpoczął drugą połowę. Blisko objęcia prowadzenia był w 51. minucie, gdy po szybkim ataku Ishak uderzył z dystansu, a piłka odbiła się od słupka. Szwed pospieszył jeszcze z dobitką, ale tą zatrzymał Kuciak. Kilkadziesiąt później Ishak znów był w roli głównej. Tym razem z dość ostrego kąta kopnął obok bramki.
Lechia była blisko objęcia prowadzenia w 76. minucie. Po rzucie rożnym na bramkę główkował Zwoliński, a Bednarek interweniował w okolicach linii bramkowej. Wiele wskazuje na to, że sędziowie powinni przyznać gola gospodarzom.
W 82. minucie Nalepa we własnym polu karnym zablokował ręką strzał z dystansu Tiby. Obrońca Lechii wyleciał z boiska z powodu drugiej żółtej kartki, a Lech objął prowadzenie po uderzeniu z jedenastki. Jej pewnym egzekutorem był Ishak.
Poznaniacy w trzech ostatnich meczach tracili gole w doliczonym czasie gry - dwa razy przez to przegrali, a raz zremisowali. Choć końcówka była nerwowa, to tym razem Lech ustrzegł się takiej wpadki i dowiózł zwycięstwo do ostatniego gwizdka. To jego pierwsze ligowe zwycięstwo od 4 października.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 14

30 lis 2020 | 20:07
0
Nareszcie zrozumieli , że piękny i radosny futbol trzeba rezerwowac na puchary, a w naszej topornej lidze rzeźba i rzemiosło. Cenne wyjazdowe zwyciestwo, teraz pobawic sie w lizbonie bez wzgledu na wynik i pójdzie z górki. Za tydzien podbeskidzie u siebie a w tym sezonie na bułgarskiej wciąż niepokonani.
30 lis 2020 | 20:11
0
Kurłaaa! Jednak się da, nie stracić bramki w końcówce. Jestem z Was dumny zarówno w żartach jak i na serio... ;)
30 lis 2020 | 20:20
0
Ale gol dla Lechii powinien być uznany. Widać jasno, że piłka minęła linię brmkaową całym obwodem. Co oni tam robią na tym Varze?
30 lis 2020 | 20:24
0
Nie mieli jak tego sprawdzić, bo w polskiej lidze nie ma goal-line technology. Moim zdaniem piłka była na linii.
30 lis 2020 | 20:27
Ale mają VAR od tego i można sprawdzić czy piłka minęła bramkę. w C+ pokazali, że piłka minęła całym obwodem linię o centymetry.
0
Ale mają VAR od tego i można sprawdzić czy piłka minęła bramkę. w anal+ pokazali, że piłka minęła całym obwodem linię o centymetry.
30 lis 2020 | 20:44
0
Skoro sędzia się myli, to jest VAR . A jak VAR się pomyli, to pozostają już tylko zdjęcia z NASA ;)
30 lis 2020 | 21:25
0
A ty masz pomiar laserowy w oczach? Sprawdź położenie ciala Bednarka. Korpus dokladnie na lini bramkowej zwrócony w kierunku pola , a nie słupka, interwencja oburącz. Musiałby mieć prawą rękę dłuższą od nogi żeby sięgnąc ją piłkę juz za linią. Tu troche geometrii, biologii i fizyki sie kłania.
30 lis 2020 | 20:58
0
W końcu
30 lis 2020 | 22:44
0
Gol Lechii był. Lech dostał prezent za piach w LE. Grają więcej meczów dlatego zostali obdarzeni zwycięstwem. W każdej lidze jest to samo. Reszta sezonu to zweryfikuje
30 lis 2020 | 20:19
0
Var śpi. Powinna być bramka dla Lechii. System Goal Line jasno to pokazuje.

Mecz z cyklu: Oszukać VAR.
30 lis 2020 | 20:22
0
Gdyby tak nie uznano gola przeciwko Legii to burza w mediach przez kolejny miesiąc. A tu jakby nigdy nic.
30 lis 2020 | 20:33
0
Ochłoń, kolego. To już Twój czwarty komentarz o tym samym. Piłka nie przekroczyła linii całym obwodem. VAR to potwiedził, do widzenia.
30 lis 2020 | 20:34
No nie, nie ma goal-line na wszystkich meczach ekstraklasy. Według canal plus była bramka.
0
No nie, nie ma goal-line na wszystkich meczach ekstraklasy. Według grafiki canal plus była bramka.
30 lis 2020 | 21:29