Leonardo Bonucci wpadł w furię. Piłkarz Juventusu ruszył na pracownika Interu [WIDEO]

Leonardo Bonucci stracił panowanie nad sobą po porażce Juventusu z Interem 1:2 w meczu o Superpuchar Włoch. Doświadczony stoper zaczął się szarpać z pracownikiem klubu z Mediolanu.
Mecz Juventusu z Interem był niezwykle emocjonujący. Zwycięski gol dla mistrzów Włoch padł w ostatniej minucie dogrywki. Po trafieniu Alexisa Sancheza sędzia nawet nie wznowił gry.
Całą sytuację zza linii bocznej obserwował Leonardo Bonucci. Doświadczony obrońca rozpoczął mecz wśród rezerwowych. Massimiliano Allegri chciał go wpuścić do gry na sekundy przed końcowym gwizdkiem, by wspomógł zespół w serii rzutów karnych.
Tuż za Bonuccim ze zwycięskiego gola cieszył się pracownik Interu. Reprezentant Włoch nie wytrzymał tego nerwowo i wdał się w przepychankę z przedstawicielem gospodarzy. Pokazały to kamery telewizyjne.
Na razie Bonucci nie wyjaśnił swojego zachowania. Nie wiadomo, czy wpadł w furię tylko z powodu rozstrzygnięcia meczu, czy został sprowokowany.
Marcin Karbowski13 Jan 2022 · 09:48
Źródło: football-italia