Liga Mistrzów. Manchester City kończył spotkanie z obrońcą w bramce. Bezlitosny Real Madryt [WIDEO]

Manchester City stracił punkty i kończył mecz z obrońcą w bramce. Bezlitosny Real Madryt odżył w LM [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Real Madryt rozbił Galatasaray, zaś drużyny Manchesteru City i Atletico Madryt niespodziewanie straciły punkty - to najważniejsze wydarzenia środowego wieczoru w Lidze Mistrzów.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z dzisiejszych spotkań.
***
GRUPA A
Real Madryt rozbił na własnym boisku Galatasaray. Początek spotkania należał do Rodrygo. Brazylijczyk w ciągu trzech minut dwa razy wpisał się na listę strzelców. Najpierw zmylił Leminę i Nagatomo i płaskim strzałem przy słupku pokonał Muslerę. Po chwili głową wykończył dośrodkowanie Marcelo.
W 14. minucie było już 3:0, gdy z rzutu karnego w efektowny sposób trafił Sergio Ramos. Tuż przed przerwą futbolówkę do siatki rywali skierował Benzema.
W drugiej połowie Real nie forsował tempa, ale i tak dołożył dwa trafienia. W polu karnym znów błysnął Benzema. W doliczonym czasie gry hat-tricka skompletował Rodrygo.
Drużyna PSG kontynuuje swoją świetną serię w Lidze Mistrzów. Paryżanie czwarte zwycięstwo z rzędu, nie tracąc przy tym ani jednego gola.
Dziś dla mistrzów Francji trafił Icardi. Argentyńczyk dołożył nogę w polu karnym po składnej akcji zespołu.
Goście mieli szansę na wyrównanie, ale w 76. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Diagne.
***
GRUPA B
Tottenham wygrał na trudnym terenie w Belgradzie i jest o krok od awansu do kolejnej rundy rozgrywek. W pierwszej połowie dla gości trafił Lo Celso, zanim to jednak nastąpiło, piłka chwilę wcześniej obiła słupek i poprzeczkę bramki Borjana.
Po przerwie przyjezdni zadali kolejne ciosy. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Son, a wynik ustalił Eriksen.
Bayern pokonał Olympiakos 2:0. Więcej o tym meczu przeczytasz TUTAJ.
***
GRUPA C
Podopieczni Pepa Guardioli wywożą z Włoch tylko jeden punkt. Wynik spotkania otworzył w 7. minucie Sterling. Anglik z zimną krwią wykorzystał kapitalne podanie od Gabriela Jesusa.
W 43. minucie mogło być 0:2, ale Jesus w fatalny sposób przestrzelił z jedenastu metrów. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 49. minucie. Wówczas Pasalić trafił na wagę remisu.
W 81. minucie z boiska wyleciał Claudio Bravo. Guardiola wykorzystał limit zmian i w bramce musiał stanąć Kyle Walker. Defensor "The Citizens" zdołał zachować czyste konto.
Drużyna Nenada Bjelicy w dramatycznych okolicznościach zremisowała z Szachtarem. Mecz lepiej rozpoczęli goście, gdy Alan Patrick z bliska umieścił piłkę w siatce. Mistrzowie z Chorwacji odpowiedzieli w 13. minucie.
W drugiej połowie piłkarze obu drużyn (Moro i Marlos) obejrzeli po czerwonej kartce. Wówczas gospodarze zdobyli dwie bramki, ale Szachtar wyrwał remis, trafiając w 93. i 97. minucie.
***
Grupa D
Bayer wygrał z Atletico 2:1 i wciąż jest w grze o drugie miejsce w grupie. Pierwszy gol padł w 41. minucie, gdy w zamieszaniu w polu karnym Oblaka pokonał Thomas, który nieudolnie odbił piłkę w stronę własnej bramki.
Po przerwie bramkę na 2:0 zdobył Volland. Goście odpowiedzieli za sprawą Moraty.
Lokomotiw przegrał z Juventusem 1:2. TUTAJ przeczytasz więcej o tym meczu.