Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Liga Mistrzów. Manchester City kończył spotkanie z obrońcą w bramce. Bezlitosny Real Madryt [WIDEO]

Manchester City
Źródło zdjęcia: Twitter

Real Madryt rozbił Galatasaray, zaś drużyny Manchesteru City i Atletico Madryt niespodziewanie straciły punkty - to najważniejsze wydarzenia środowego wieczoru w Lidze Mistrzów.

Tutaj przeczytasz relację na żywo z dzisiejszych spotkań.

***

GRUPA A

Real Madryt rozbił na własnym boisku Galatasaray. Początek spotkania należał do Rodrygo. Brazylijczyk w ciągu trzech minut dwa razy wpisał się na listę strzelców. Najpierw zmylił Leminę i Nagatomo i płaskim strzałem przy słupku pokonał Muslerę. Po chwili głową wykończył dośrodkowanie Marcelo.

W 14. minucie było już 3:0, gdy z rzutu karnego w efektowny sposób trafił Sergio Ramos. Tuż przed przerwą futbolówkę do siatki rywali skierował Benzema.

W drugiej połowie Real nie forsował tempa, ale i tak dołożył dwa trafienia. W polu karnym znów błysnął Benzema. W doliczonym czasie gry hat-tricka skompletował Rodrygo.

4'
as Marcelo
7'
as Marcelo
14'
45'
81'
90'
2'
  • Y. Belhanda

Drużyna PSG kontynuuje swoją świetną serię w Lidze Mistrzów. Paryżanie czwarte zwycięstwo z rzędu, nie tracąc przy tym ani jednego gola.

Dziś dla mistrzów Francji trafił Icardi. Argentyńczyk dołożył nogę w polu karnym po składnej akcji zespołu.

Goście mieli szansę na wyrównanie, ale w 76. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Diagne.

21'
76'
76'

GRUPA B

Tottenham wygrał na trudnym terenie w Belgradzie i jest o krok od awansu do kolejnej rundy rozgrywek. W pierwszej połowie dla gości trafił Lo Celso, zanim to jednak nastąpiło, piłka chwilę wcześniej obiła słupek i poprzeczkę bramki Borjana.

Po przerwie przyjezdni zadali kolejne ciosy. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Son, a wynik ustalił Eriksen.

• T. Alderweireld

Bayern pokonał Olympiakos 2:0. Więcej o tym meczu przeczytasz TUTAJ.

***

GRUPA C

Podopieczni Pepa Guardioli wywożą z Włoch tylko jeden punkt. Wynik spotkania otworzył w 7. minucie Sterling. Anglik z zimną krwią wykorzystał kapitalne podanie od Gabriela Jesusa.

W 43. minucie mogło być 0:2, ale Jesus w fatalny sposób przestrzelił z jedenastu metrów. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 49. minucie. Wówczas Pasalić trafił na wagę remisu.

W 81. minucie z boiska wyleciał Claudio Bravo. Guardiola wykorzystał limit zmian i w bramce musiał stanąć Kyle Walker. Defensor "The Citizens" zdołał zachować czyste konto.

• T. Doyle

Drużyna Nenada Bjelicy w dramatycznych okolicznościach zremisowała z Szachtarem. Mecz lepiej rozpoczęli goście, gdy Alan Patrick z bliska umieścił piłkę w siatce. Mistrzowie z Chorwacji odpowiedzieli w 13. minucie.

W drugiej połowie piłkarze obu drużyn (Moro i Marlos) obejrzeli po czerwonej kartce. Wówczas gospodarze zdobyli dwie bramki, ale Szachtar wyrwał remis, trafiając w 93. i 97. minucie.

Grupa D

Bayer wygrał z Atletico 2:1 i wciąż jest w grze o drugie miejsce w grupie. Pierwszy gol padł w 41. minucie, gdy w zamieszaniu w polu karnym Oblaka pokonał Thomas, który nieudolnie odbił piłkę w stronę własnej bramki.

Po przerwie bramkę na 2:0 zdobył Volland. Goście odpowiedzieli za sprawą Moraty.

• Vitolo

Lokomotiw przegrał z Juventusem 1:2. TUTAJ przeczytasz więcej o tym meczu.

Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

39
7 lis 2019 | 11:42
+3
Co to się odjaniepawliło w tym Zagrzebiu ? Przecież taki mecz demoluje wszystkie kupony :D
7 lis 2019 | 09:40
-5
Galatasaray lepiej by zrobiło jakby się poddali przed meczem. Jak w meczu pokazują taka postawę to na jedno wychodzi. Sami sobie strzelili przynajmniej trzy bramki. Posrali się i tyle. Z kimś innym np.z Barceloną to by naciskali i zapieprzali a z Realem portkami trzęsą.
7 lis 2019 | 08:15
+5
W Zagrzebiu się działo.
7 lis 2019 | 07:28
+13
Pewnie nazbieram minusów ale trudno. Dla mnie totalne nurkowanie piłkarza Atalanty a Bravo nie faulował - przejeżdża obok nóg Ilicica a ten wyciąga nogę żeby w ogóle złapać jakiś kontakt, gdyby chciał bez problemu mógł kontynuować akcje.
7 lis 2019 | 10:01
+8
Tak, ale Braci biegł w pełnym biegu na typowych sankach. Gdyby trafił to Ilicic mógłby wyglądać gorzej niż Andre Gomes. To było niebezpieczne zagranie
7 lis 2019 | 06:50
+19
Fajnie, że wrzucacie cytaty szlaczkami. Chyba sobie je wydziergam na swetrze.
7 lis 2019 | 00:08
Z boiska wyleciał Claudio Brawo, a w jedenastce Ederson, brawo wy tępe chu.je z "redakcji".
+26
Z boiska wyleciał Claudio Brawo, a w jedenastce Ederson, brawo wy tępe chu.je z "redakcji". Trzeba było napisać, że Bravo wszedł za Ederson, to nie byłoby nieporozumień, ale dla was to zbyt wiele, od was nie można nic wymagać.
6 lis 2019 | 23:45
-19
Galatasaray to zdecydowanie najsłabszy zespół tej edycji LM.Takie Dinamo Zagrzeb, a nawet Crvena czy Slavia też by ich pokonały bez problemu.
7 lis 2019 | 00:05
+8
Oczywiście, że tak visca łebku.
7 lis 2019 | 00:12
-4
Lepiej być "visca lebkiem" niż konfidentem z Radomia, a przepraszam... Z "Warszawy".
7 lis 2019 | 00:20
-12
Płacz tam dalej synku z kurnika.
7 lis 2019 | 00:25
0
Idź mnie zgłosić do administracji, nie zapomnij jeszcze im obciagnac. Typowy zjeb z wioski pod Warszawą.
7 lis 2019 | 00:43
0
Jak zasłużysz to zgłoszę. A teraz mordę zamknij nieudaczniku życiowy.
7 lis 2019 | 06:29
-2
A twoja Barcelonka nawet ze slavia nie wygra
7 lis 2019 | 17:17
0
Moja Barcelonka? Chłopie ogarnij się, nigdzie nie napisałem, że z nimi sympatyzuje...
7 lis 2019 | 20:06
-2
No ja to się nie przypierdalaj i nie pajacuj.
7 lis 2019 | 22:10
Z Tobą jebana kurto nie rozmawiałem więc się nie wypierdalaj.
-1
Z Tobą jebana kurto nie rozmawiałem więc się nie wpierdalaj.
8 lis 2019 | 05:24
-2
Matka twoja nie jestem żebyś tak do mnie mówił smieciu
8 lis 2019 | 23:29
-1
Masz rację, z kobiety masz w sobie tylko tyle, że... Jesteś pyzdą, a teraz spierdalaj.
9 lis 2019 | 07:10
-1
Ja nie mam sobie nic z kobiety to twoja matka wydała na świat gówno i przerobila na ciebie
6 lis 2019 | 23:30
+25
Rodrygo - przekot
6 lis 2019 | 23:11
+26
Limit zmian w ManC? Chyba ktoś meczu nie oglądał.
6 lis 2019 | 23:16
+10
Nie widziałem meczu. Dlaczego zmienili Edersona po 1 połowie?
-5
City w tym sezonie będzie broniło tytułu mistrza ligi angielskiej w każdy możliwy sposób.. ps wiem ze to był mecz LM ;)
6 lis 2019 | 23:08
Rywal Realu bez pomysłu można powiedzieć że ich nie było na boisku ...PSG bez szału ... Tottenham będzie walczyć o tą Ligę mistrzów by się odegrać za przeszły rok . City są szanse ale z taką grą ciężko by pokonać rywala z wyższej półki
+5
Będzie walka
6 lis 2019 | 23:03
-17
Szejki jakie zadowolone z remisu jakby wygrali mecz, a cały doliczony czas przetrzymywali piłkę w jednym narozniku, trochę takie słabe jak na ten taki Manchester
6 lis 2019 | 23:09
+16
No a gdzie mieli? Na swojej lini bramkowej?
6 lis 2019 | 23:01
+2
Nie raz widziałem walkera na budzie na treningach i db sobie radzi , ale dla meczykow to sensacja , pro mecz realu w w zagrzebiu :)
6 lis 2019 | 23:00
+33
Jak Rodrygo dalej bedzie sie tak rozwijał to bedzie można powiedzieć że Perez kupił własnego Neymara ale nie za 222 mln tylko za 40
Ty chyba meczu nie oglądałeś XD
Jak przez Hazarda tam chyba każda akcja przechodziła.
6 lis 2019 | 23:57
+20
Ale przecież nie szczelił, a liczom sie tyko statystki, suaby ten Hazard bo nie szczela hattrika w każdym meczu i nie ma 5 asyst.
7 lis 2019 | 00:14