Liverpool zdemolował Atalantę po wielkim meczu Diogo Joty. Pierwsze zwycięstwo Realu w tej edycji LM [WIDEO]

Han Yan / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 3 lis 2020 | 22:53
Dwa gole Roberta Lewandowskiego i wygrana Bayernu Monachium, pierwsze zwycięstwo Realu Madryt oraz pogrom urządzony Atalancie przez Liverpool - to najważniejsze wydarzenia wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów w telegraficznym skrócie.

Grupa A

Salzburg - Bayern 2:6
Mecz rozpoczął się świetnie dla gospodarzy, którzy już w czwartej minucie cieszyli się z gola Berishy. Bayern odpowiedział w 21. minucie - perfekcyjnie rzut karny wykorzystał Robert Lewandowski. Jeszcze przed przerwą goście objęli prowadzenie, które zawdzięczali pechowej interwencji Kristensena. Po przerwie Salzburg był w stanie doprowadzić do wyrównania, ale końcówka należała do obrońców trofeum. Kolejne gole dla Bayernu strzelili Boateng, Sane, Lewandowski i Hernandez. Więcej o meczu TUTAJ.
Lokomotiw - Atletico 1:1
Goście mieli momentami miażdżącą przewagę, ale nie potrafili jej udokumentować. Oba gole padły jeszcze w pierwszej połowie. Dla Atletico trafił Gimenez, dla Lokomotiwu - Mirańczuk. Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak zaliczyli po 90 minut.

Grupa B

Real - Inter 3:2
Po dwóch kolejkach oba zespoły były jeszcze bez zwycięstwa - Real miał na koncie punkt, a Inter dwa. To znacząco komplikowało ich sytuację w grupie już na samym początku rozgrywek.
W Madrycie lepiej zaczęli gospodarze, którzy po golach Benzemy i Ramosa prowadzili 2:0. Hiszpański defensor osiągnął tym samym niebywałą wręcz barierę - strzelił swojego setnego gola dla Realu.
Inter nie zamierzał jednak składać broni. Kontaktowego gola strzelił w 35. minucie. Do bramki trafił Lautaro Martinez, ale to asysta Nicolo Barelli była ozdobą meczu. Włoch zgrał piłę do kolegi piętą.
Goście wyrównali w 68. minucie. Tym razem asystę zaliczył Martinez, a gola strzelił Ivan Perisić, który zastępował w ataku Romelu Lukaku. Real był jednak w stanie jeszcze raz objąć prowadzenie. Po szybkiej akcji piłkę w polu karnym przejął Rodrygo i uderzył nie do obrony. Handanović tylko patrzył, jak piłka wpada do siatki.
"Królewscy" mogą zatem odetchnąć - odnieśli pierwsze zwycięstwo w tej edycji LM. Inter przed rozpoczęciem rundy rewanżowej jest w niełatwej sytuacji.
Szachtar - Borussia Moenchengladbach 0:6
Borussia na poważnie myśli o awansie do fazy pucharowej. Pokaz siły dała w Kijowie, gdzie wręcz zdemolowała gościnnie grający tam Szachtar. Bohaterem meczu był Alassane Plea, który ustrzelił hat-tricka. Więcej TUTAJ.

Grupa C

Manchester City - Olympiakos 3:0
Przewaga drużyny Pepa Guardioli od początku meczu była bezdyskusyjna. W pierwszej połowie gracze z Manchesteru udokumentowali ją tylko raz - zespołową akcję zwieńczył Ferran Torres.
Gospodarze podwyższyli prowadzenie w 81. minucie, gdy do siatki trafił Gabriel Jesus. W końcówce wynik ustalił Cancelo. Tym samym Manchester City na półmetku fazy grupowej ma komplet punktów.
FC Porto - Marsylia 3:0
Gospodarze objęli prowadzenie już w czwartej minucie - gola strzelił Marega. Olympique mógł odpowiedzieć niedługo później, ale Payet zmarnował rzut karny. Piłka po jego uderzeniu poleciała nad bramką.
Skuteczniejsi z jedenastu metrów okazali się gracze Porto. W 28. minucie wynik podwyższył Sergio Oliveira. Gospodarze trafili do bramki jeszcze raz - w 69. minucie zrobił to Luis Diaz.

Grupa D

Atalanta - Liverpool 0:5
To miało być jedno z ciekawszych wydarzeń trzeciej serii Ligi Mistrzów, ale mecz od początku do końca toczył się pod dyktando Liverpoolu. Bohaterem pierwszej połowy był Diogo Jota, który wskoczył do wyjściowego składu "The Reds" w miejsce Roberto Firmino. Portugalczyk kolejny raz udowodnił, że znajduje się w wysokiej formie - zdobył dwie bramki.
Po przerwie Liverpool kontynuował strzelanie. Drugą połowę rozpoczął od kolejnych ciosów. W 47. minucie do bramki trafił Salah, dwie minuty później -Mane, a po kolejnych pięciu minutach - znów Jota.
Midtjylland - Ajax 1:2
Początek należał do Ajaksu. Już w pierwszej minucie gola dla Holendrów strzelił Antony. Nie minął kwadrans, a było już 2:0 dla przyjezdnych. Tym razem bramkę strzelił Tadić. Gol padł w nietypowych okolicznościach, bo po rzucie wolnym pośrednim.
Gospodarzy było stać tylko na jedno trafienie. W 18. minucie do siatki trafił Dreyer.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 34

3 lis 2020 | 22:59
0
W końcu obejrzałem Liverpool pełen polotu, świetny Liverpool. Jota wszedł do drużyny w sposób kapitalny, oby w najbliższym meczu z City nic się nie zmieniło to o wynik będę spokojny.
3 lis 2020 | 23:24
0
A jest jeszcze dżoker Shaqiri z ławki
3 lis 2020 | 23:59
0
No Shaq w obecnym sezonie to magia, dobrze mieć na ławce kogoś kto wchodzi na boisko i dodaje jakości.
3 lis 2020 | 23:01
0
Miejsce |nteru jest w Lidze Europy, o ile w ogóle stać ich na 3 miejsce w grupie. Drużyna budowana na szrocie i odpadach ze średniaków.
3 lis 2020 | 22:57
0
Ciekawe teraz kto wybiegnie na City? Jota czy Firmino ?
4 lis 2020 | 02:40
0
Jota rośnie na złoty transfer.
3 lis 2020 | 23:32
0
zacna ta tegoroczna LM. bramek od groma, ciekawe mecze. super to sie oglada. na chwile obecna glownym faworytem jest Bayern, chociaz powoli zaczyna sie rowniez rozkrecac Liv. Atalanta zostala sprowadzona na ziemie. bardzo twarde ladowanie..
3 lis 2020 | 23:29
0
Diogo Jota
Drugi gol- kopara mnie opadła...
4 lis 2020 | 00:32
0
Przyznam ,ze spodziewalem sie duzo wiecej po Atalancie , no ale dobrze naoliwiona maszyne Kloppa ciezko zatrzymac.
4 lis 2020 | 06:32
0
Ja to samo wychodzi na to, że poprzedni sezon był jednorazowy. Raczej z grupy nie wyjdą bo Ajax wygląda na solidniejsza drużynę według mnie.
3 lis 2020 | 22:58
0
Jak ja się nie mogę doczekać powrotu Milanu do lm, żeby wreszcie jakikolwiek zespół nie przynosił serie a wstydu. A interowi już dziękujemy :)
3 lis 2020 | 23:55
0
Ta, bo Juve to naprawdę wstyd przynosiło w ostatnich sezonach.
4 lis 2020 | 00:20
0
0-2 z potężną barcą to faktycznie żaden wstyd
4 lis 2020 | 00:38
0
Rok w rok finały, półfinały, a ty swoją rację udowadniasz na jednym grupowym meczu dopiero rozpoczętego sezonu. Tego plusa to chyba sam sobie dałeś.
4 lis 2020 | 11:16
0
Ta rok w rok. Rok temu to była 1/8 z wielkim Lyonem, a 2 lata temu w dupsko z wszechpotężnym ajaxem. Jak dla cb to nie jest wstyd, to nwm co... i możesz sb minusować moje komy, bo mnie w przeciwieństwie do niektórych użytkowników kompletnie to nie rusza

PS: To, że ktoś się ze mną zgodził, nie oznacza, że dałem sobie +
Pozdrawiam
3 lis 2020 | 23:33
0
Wyniki jak w hokeju,ale tak to będzie jak nie było okresu przygotowawczego to drużyny dany mecz będą wręcz traktować jak sesję treningową ponieważ nie będą mieć siły,świeżości grać co 3 dni..
0
Bayern jest przemocny, jeszcze z tym diabłem Sane. A w zasadzie prawie nie miał przerwy między sezonami. Niektóre topowe drużyny grają tak ociężale, że oczy krwawią.
3 lis 2020 | 22:56
0
CONTE OUT!!!!!!!
3 lis 2020 | 22:55
0
Lewadnowski kolejny raz udowadnia kto jest najlepszą 9 obecnie na świecie a Bayern że może wygrać LM poraz drugi z rzędu.
3 lis 2020 | 23:28
0
strzelil karnego i gola z glowki - fakt, ale nie byl to jakis wybitny mecz lewego, szczegolnie patrzac na poziom zespolu z ktorym grali
3 lis 2020 | 23:58
0
2 strzelił, przy jednej praktycznie asystował. Rozumiem, że poprzeczka dla Lewego aby uznać mecz za wybitny to jakby sam wszystkie strzelił i jeszcze przy nich asystował.
3 lis 2020 | 23:12
0
Bedzie cud jak Real z grupy wyjdzie. A Liverpool z Bayernem w finale zagraja 👏
3 lis 2020 | 23:46
0
Oby. Jako kibic piłki nożnej czekam na taki finał.
0
Niech Inter Ściąga Mauricio Pochettino!!! Zwolnić Conte!!!!! Conte OUT!!!!!!

4 lis 2020 | 11:42
0
A wczoraj czy przedwczoraj już był artykuł jak to "zdrowy Hazard będzie lekiem na całe zło" xDDD
4 lis 2020 | 11:10
0
nie chwalcie juz tak tego joty, potrafi tez zagrac jak pi*a.
0
A wszyscy podniecali się tą słabiutką Atalantą w ubiegłym sezonie,a to tylko ślepej kurze się ziarnko trafiło,i tak samo jest z tym słabym Lipskiem
jak patrzę na wyniki Szachtara i Atalanty, to aż dziw bierze, że nikt ich nie hejtuje tak, jak kilka lat temu Legii, tylko uważa, że są normalne. dużo bardziej wolałbym zobaczyć w tych meczach jakąkolwiek polską drużynę!!
Liga Mistrzów przestała nią być nawet z nazwy!!!
0
jak patrzę na wyniki Szachtara i Atalanty, to aż dziw bierze, że nikt ich nie hejtuje tak, jak kilka lat temu Legii, tylko uważa, że to są normalne wyniki. dużo bardziej wolałbym zobaczyć w tych meczach jakąkolwiek polską drużynę!!