Luka Modrić nie trafił do pustej bramki! Niemożliwe pudło gwiazdora Realu Madryt [WIDEO]

Luka Modrić nie popisał się w meczu Realu Madryt z Cadiz. Chorwat nie potrafił celnie kopnąć piłki do pustej bramki!
Modrić od lat zachwyca swoim kunsztem, ale i jemu - rzadko, bo rzadko - zdarzają się wpadki. Tak było w drugiej połowie meczu Realu z Cadiz.
W 79. minucie w pole karne wpadł Vinicius. Choć był w dogodnej pozycji, postanowił odegrać do kolegów. Wyłożył piłkę Modriciowi, a ten - choć wydawało się to niemożliwe - z pięciu metrów nie trafił do pustej bramki.
Pudło Chorwata było tym bardziej nie zrozumiałe, że nie atakował go żaden z rywali. Róg bramki, w który próbował trafić, był odkryty.
Niewykorzystana sytuacja mogła mieć poważne konsekwencje dla Realu. Cadiz zdobył kontaktową bramkę i doprowadził do nerwowej końcówki.
"Królewscy" zdołali jednak obronić zwycięstwo 2:1. Ozdobą całego meczu był gol Toniego Kroosa, którego zobaczycie TUTAJ.
Marcin Karbowski10 Nov 2022 · 23:41